• Informacje na temat:

  taniec z gwiazdami półfinał

Artykuły na temat: taniec z gwiazdami półfinał
 • "Taniec z gwiazdami": Ostatni odcinek wywołał kontrowersje. Stanowcze słowa Anny Nowak-Ibisz

  Burza wokół werdyktu widzów "Tańca z gwiazdami". Dzięki ich głosom w finale zobaczymy nie Macademian Girl, która zdawała się faworytką, a - zdaniem jurorów - słabiej tańczącego Tomasza "Gimpera" Działowego! Sprawę skomentowała Anna Nowak-Ibisz.

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • Syn Edyty Górniak w "Tańcu z gwiazdami"?

  ...​Przygotowania do występu na festiwalu piosenki w Opolu zakłócił jej telefon z biura firmy producenckiej. Realizatorzy polskiej edycji programu "Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami" kompletują obsadę do nowej serii, która wystartuje na początku września. Dla Edyty Górniak (46) mieli propozycję z tych "nie do odrzucenia".

 • "Taniec z Gwiazdami": Co zatańczy Agnieszka i Stefano?

  Zbliża się półfinał programu "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Już w piątek, 6 listopada, przekonamy się, kto będzie walczył o Kryształową Kulę. Tymczasem trwają przygotowania i próby - co zatańczą Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino?

 • Syn Górniak ma nowy pomysł na życie! Wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

  ...planów syna. Sama też kocha taniec" – mówi osoba będąca w kontakcie z gwiazdą. Siedem lat temu Edyta rozsmakowała się w tańcu towarzyskim, występując na parkiecie 12. edycji „Tańca z gwiazdami”, w której tworzyła parę z Janem Klimentem (42).  Doszli aż do półfinału, a Edzia chwaliła zbawienny wpływ tańca na jej osobowość.  Jej występom jako wokalistki też zawsze towarzyszą tancerze. Agustin...

 • "Taniec z Gwiazdami": Maserak i Kochanek walczą o Pogrebińską

  Już 15 maja półfinał "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Z pozostałych w programie trzech par pożegnamy się z jedną, która zgromadzi najmniej głosów widzów i otrzyma najsłabsze oceny od jury.

 • Tatiana Okupnik przeżywa porażkę w "Tańcu z gwiazdami"!

  Trzeba przyznać, że finał "Tańca z gwiazdami" był dość zaskakujący! O Kryształową Kulę zacięcie walczyli piosenkarka i mało znany aktor Krzysztof Wieszczek, którego do zwycięstwa niosła zapewne także popularność jego tanecznej partnerki. W końcu to Agnieszka Kaczorowska była w tej parze większą gwiazdą! Serialowa Bożenka dała z siebie wszystko, co zachwyciło widzów na tyle, że masowo zaczęli...

 • "Taniec z Gwiazdami": Bo do tańca trzeba trojga?

  W półfinale "Tańca z Gwiazdami", po raz pierwszy w historii programu, gwieździe i jej partnerowi w jednym z występów towarzyszył będzie dodatkowy tancerz.

 • Koniec tańców Majdana

  Niedzielny ćwierćfinał "Tańca z gwiazdami" niczym szczególnym nie zaskoczył. Pary zaprezentowały się w dwóch tańcach. Do półfinału nie zakwalifikowali się Radek Majdan i Iza Janachowska .

 • "Taniec z Gwiazdami" jest kobietą

  Przed dzisiejszym półfinałem programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wiemy tylko jedno: z show Polsatu na pewno pożegna się kobieta. Po raz pierwszy w historii "TzG" będziemy również świadkiem dogrywki.

Wideo na temat: taniec z gwiazdami półfinał
 • "Taniec z Gwiazdami": Smutno mi bardzo - mówi Iwona Pavlović

  "Smutno mi, bo wygrał nie taniec, a sympatie widzów" - powiedziała po półfinałowym odcinku jurorka programu. "Jako uczestnik rozrywkowego programu, muszę pogodzić się z werdyktem. Myślałam, że widzowie będą brali pod uwagę taniec" - dodała. "Tomek jest fajnym facetem, ale bardzo odstaje od dwóch dziewczyn, które brały udział w półfinale. Teraz możemy spodziewać się wszystkiego" - przyznała

 • "Taniec z Gwiazdami": Gimper i Natalia Głębocka o wejściu do finału!

  "Wszystkim kopary opadły ze zdziwienia, a nie z radości" - powiedziała tuż po półfinale Natalia Głębocka. "Nie mogłem w to uwierzyć. Czułem, że to co zrobiliśmy, to może być za mało" - dodaje Gimper. W półfinale para pokonała Tamarę Gonzales Pereę i Rafała Maseraka. O Kryształową Kulę Natalia i Gimper będą walczyć z Joanną Mazur i Janem Klimentem.