• Informacje na temat:

  taniec z gwiazdami prezentacja

Artykuły na temat: taniec z gwiazdami prezentacja
 • Rusza kolejna edycja "Tańca z gwiazdami"! Jak sprawdzi się nowa jurorka Ola Jordan?

  ...przeprowadzi się do Polski, gdyby jej kariera nabrała tutaj rozpędu. Jak wam się podoba nowa jurorka? Będziecie oglądać "Taniec z gwiazdami" z jej udziałem?(...) robiła bowiem w Wielkiej Brytanii.  Jordan sięgnęła po Kryształową Kulę z Chrisem Hollinsem, a na swoim koncie ma łącznie 10 sezonów występów w brytyjskim „Tańcu z Gwiazdami”. Nowa jurorka jest...

 • "Taniec z gwiazdami" [4. odcinek]: Koniec show dla Orleańskiej, Wyszkoni znów zachwyciła

  Joanna Orleańska odpadła z"Tańca z gwiazdami" w czwartym odcinku show. Najlepiej na parkiecie Polsatu zaprezentowała się ponownie Anna Wyszkoni.

 • Pavlović gotowa na nową edycję "Tańca z gwiazdami"! Zdradziła, co sądzi o udziale Dominiki Gwit!

  ...właśnie "Taniec z gwiazdami". Polacy wciąż chętnie oglądają ten program i żywo komentują występy uczestników.  W najnowszej, czyli dwudziestej już edycji wystąpią m.in. Tomasz Zimoch, Paulina Chylewska(...)", bo widzom taki widok na parkiecie może nie odpowiadać. "Jest taki jeden, mały aspekt, o którym słynni tancerze mówili, że taniec to piękne ciało, smukłość, sylwetka, no trochę jest coś takiego, że...

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • Prezentacja par IX edycji "Tańca z gwiazdami"

  Taniec z Gwiazdami i przetańczył wszystkie poprzednie edycje ze mną przed telewizorem. Mamy nagrane prawie wszystkie odcinki i często do nich wracamy. Uważam, że jest to tak fantastyczny program(...) w programie. Taniec przewija się w moim życiu już od dawna, ale nigdy nie próbowałam tańców towarzyskich. Zawsze kojarzyły mi się z czymś sztucznym i przerysowanym" - zwierzyła się aktorka...

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • Jarosław Kret o Beacie Tadli i "Tańcu z gwiazdami". Zaskakujące słowa!

  W mediach aż huczy od spekulacji na temat ich związku. Czyżby Beata Tadla (42 l.) i Jarosław Kret (54 l.) naprawdę się rozstali? "Pogodynek" znów zabrał głos. Twierdzi, że jego wcześniejsza wypowiedź została zmanipulowana. Zadeklarował też, że... chciałby odpaść z "Tańca z gwiazdami" jak najszybciej.

 • Niespodzianka w "Tańcu z Gwiazdami": Finał bez Maseraka i Pogrebińskiej

  Do wielkiego finału programu "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" weszli Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Niespodziewanie z show Polsatu musieli pożegnać się Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. Już za tydzień okaże się, kto wytańczy Kryształową Kulę.

 • "Na krawędzi": Jesień z gwiazdami Polsatu

  ...wśród gwiazd znów zawiruje parkiet "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", a na nim Michał Koterski, Marcin Miller, Joanna Orleańska, Agnieszka Sienkiewicz czy Jan Mela. Wśród tancerzy także(...) pojawiła się w stroju odsłaniającym ponętny brzuch. Aktorka ćwiczy do swojego występu w "Tańcu z gwiazdami" i gołym okiem widać, że jest w coraz lepszej formie.

 • Prezentacja uczestników 13. edycji "Tańca..."

  Już po raz 13. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. Już 4 września w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Katarzyna Zielińska, Katarzyna Pakosińska, Kacper Kuszewski, Weronika Marczuk i Michał Szpak.