• Informacje na temat:

  taniec z gwiazdami wynik głosowania

Artykuły na temat: taniec z gwiazdami wynik głosowania
 • "Na Wspólnej": Krzysztof Wieszczek zwycięzcą "Tańca z Gwiazdami"!

  Krzysztof Wieszczek, czyli Mikołaj Leśniewski z „Na Wspólnej”, razem ze swoja taneczną partnerką Agnieszką Kaczorowską, czyli Bożenką Kazuń z „Klanu”, wygrali 3. edycję „Tańca z Gwiazdami”. W finale pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • "Taniec z gwiazdami": Odpadną aż 2 pary

  Tego w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" jeszcze nie było! W piątek odpadną aż dwie pary.

 • Dziurska wciąż niepogodzona z przegraną w "Tańcu z gwiazdami"! Wbiła szpilę Tadli!

  ..., że z nią zerwał. Czy to rzeczywiście miało wpływ na wyniki głosowania? Dziurska uważa, że faktycznie coś mogło być na rzeczy. "Doszły do mnie też takie słuchy. Też dostawałam linki z wypowiedziami(...) nie ukrywa.  "No niestety, taki był wynik, już tego nie odkręcimy, ale dobre zdanie i piękny taniec pozostały po mnie i po Tomku" - dodaje ze smutkiem. Zgadzacie się, że to ona powinna wygrać? 

 • Finał "Tańca z gwiazdami": Znamy szczegóły

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Zdradzamy szczegóły ostatniej odsłony tego niezwykle popularnego show.

 • "Taniec z gwiazdami": Marta Wierzbicka wciąż przybita po porażce!

  Wyniki głosowania po pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" były ogromnym zaskoczeniem. Ostatecznie z programem musiała pożegnać się właścicielka "wielkich ku***w". Tego chyba jednak nikt się nie spodziewał. Wierzbicka przegrała bowiem z o wiele mniej popularnymi konkurentami. Nic więc dziwnego, że celebrytka tak ciężko znosi swoją porażkę! Po piątkowym odcinku Marta zapadła się pod ziemię...

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek i Kaczorowska zwycięzcami! [finał]

  Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański w finałowym odcinku 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych.

 • Agnieszka Kaczorowska nieźle zabalowała po porażce w "Tańcu z gwiazdami"!

  ...zaskoczona wynikami głosowania Agnieszka postanowiła odreagować porażkę! "Fakt" donosi, że celebrytka zabalowała do białego rana. Z lokalu pomógł jej wyjść tajemniczy mężczyzna, z którym wsiadła do(...) i wysiłek związany z 'Tańcem z gwiazdami'. (...) Ciekawe czy następnego dnia dokuczał jej kac..." - zastanawia się tabloid.

 • "Taniec z gwiazdami" [4. odcinek]: Koniec show dla Orleańskiej, Wyszkoni znów zachwyciła

  Joanna Orleańska odpadła z"Tańca z gwiazdami" w czwartym odcinku show. Najlepiej na parkiecie Polsatu zaprezentowała się ponownie Anna Wyszkoni.

 • "Taniec z gwiazdami" bez Gołoty

  Andrzej Gołota odpadł z "Tańca z Gwiazdami" . "Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie" - powiedział bokser zaraz po ogłoszeniu wyników. Najwięcej punktów miała po raz kolejny Monika Pyrek .

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.