• Informacje na temat:

  tata lady gagi

Artykuły na temat: tata lady gagi
 • Lady Gaga robi karierę dla taty

  Lady Gaga nie śpiewa tylko dla sławy i pieniędzy. Piosenkarka twierdzi, że bardziej od popularności, zależy jej na uznaniu i szacunku ze strony swojego ojca, Josepha Germanotty.

 • Lady GaGa opłakuje dziadka

  W wieku 88 lat zmarł Joseph Germanotta, ukochany dziadek Lady GaGi.

 • Lady Gaga przyznaje: Cierpiałam na bulimię

  Podczas "konferencji młodych kobiet" w Los Angeles amerykańska gwiazda pop Lady Gaga przyznała, że jako nastolatka zmagała się z bulimią.

 • Awantura o cheesburgera

  Jak niewiele trzeba, by wywołać zamieszanie... wpis Lady Gagi na Twitterze spotkał się z zaskakująco gwałtownym odbiorem.

 • Piosenka dla zmarłego dziadka

  Jeden z utworów na najnowszej płycie Lady GaGi zatytułowanej "Born This Way" jest poświęcony zmarłemu w 2010 roku dziadkowi piosenkarki.

 • Przytyła czy jest w ciąży?

  Piosenkarka Lady Gaga nawet nie próbuje ukrywać zbędnych kilogramów i otwarcie opowiada o nadwadze.

 • Lady Gaga na płycie Cher

  Cher wkrótce zaśpiewa w duecie z Lady Gagą. 65-letnia ikona muzyki pop nagrywa nowy album. Będzie on zatytułowany "The Greatest Thing".

 • X Factor: Czesław i jego ekipa

  Z jednej strony uliczny bluesman Gienek Loska, a z drugiej łatwo wzruszająca (telewidzów, jurorów i samą siebie) pani Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz - w ekipie Czesława Mozila w "X Factor" znalazło się parę wyrazistych postaci.

 • Kariera tandeciarza

  Na jego zawodowym koncie znalazło się dziesięć nominacji do nagrody Złotej Maliny, w tym kilkakrotnie dla najgorszego aktora. Jest znany przede wszystkim z niebyt inteligentnych i mało ambitnych ról komediowych.

 • Susan Boyle odmieniła swoje życie. Ale czy wygrała?

  Minęły ponad dwa lata od finału brytyjskiej edycji "Mam talent" z udziałem Susan Boyle. Jak wykorzystała ten czas kobieta, którą okrzyknięto największym objawieniem muzyki popularnej? Czy dołączyła do najbardziej cenionych wokalistek na świecie?

Wideo na temat: tata lady gagi
 • Córka wspomina Leszczyńskiego: Szkoda, że tak mało...

  Vesna Leszczyńska jest córką dziennikarza muzycznego Roberta Leszczyńskiego i aktorki Alicji Borkowskiej. 15-latka wyznała, że bardzo brakuje jej taty, który zmarł w 2015 roku. Robert wspierał córkę w jej zainteresowaniach muzycznych. Zaraził ją miłością do wielu artystów, na przykład Lady Gagi. Do dzisiaj dziewczynka wspomina wspólne wyprawy do kina i mecze Euro 2012 oglądane z tatą. Vesna

 • Lady

  W szarpanej wewnętrznymi konfliktami Birmie nie ma miejsca na demokrację. Wojskowy reżim wymaga od mieszkańców oddania i za nic ma ich prawa. Jedyną szansą na przywrócenie normalności są działania Aung San Suu Kyi - córki antyrządowego aktywisty. Wykształcona na Oxfordzie kobieta decyduje się wrócić do ojczyzny i zrobić wszystko co w jej mocy, aby ocalić Birmę. Jej walka daleka jest od agresji – kobieta wybiera drogę pokoju, miłości i wiary w ludzi. Aung Suu jest w stanie poświęcić nawet...

 • Żelazna Dama

  "Jeśli chcesz, by coś zostało powiedziane - powierz to mężczyźnie. Jeśli chcesz, by zostało to zrobione - powierz to kobiecie". Margaret Thatcher Królów było wielu, Żelazna Dama tylko jedna. Miała piskliwy głos, własny pogląd na każdy temat i niezwykły tupet. Zanim stała się jedną z najbardziej wpływowych postaci współczesnego świata, jej kapelusz i nieodłączne perły budziły pobłażliwy uśmiech. Na naszych oczach z pyskatej Maggy rodzi się Żelazna Dama, której czarna torebka do dziś jest...