• Informacje na temat:

  tatuaż marzeń

Artykuły na temat: tatuaż marzeń
 • Tatuaż

  ...(Helena Paździochowa), Bohdan Smoleń(Listonosz Edzio) Tatuaż Pewnego dnia Ferdek spostrzega na plecach swojej córki Marioli ekstrawagancki tatuaż. Nagabywana przez niego Mariola oświadcza, że to jest w obecnych czasach modny sposób wyrażania własnej osobowości. Ferdek spostrzega z niepokojem, że również inni sąsiedzi posiadają tatuaże bądź są zainteresowani ich zrobieniem.

 • Uwielbia tatuaże, ma ich kilka

  - Polacy uwielbiają narzekać na złą pogodę, a za nią obwiniać... jej prezenterki. Uodporniłam się i oskarżenia "biorę na klatę" - śmieje się znana pogodynka, Marzena Sienkiewicz.

 • "Blindspot": Zagadka dziewczyny z tatuażem

  Co zrobić, kiedy w samym środku Nowego Jorku pojawi się dziewczyna, która nie pamięta kim jest, a jej całe ciało pokryte jest tatuażami?

 • Agata Dziarmagowska "Mogę wszystko, nic nie muszę": Jest już teledysk!

  Do sieci trafił debiutancki klip uczestniczki programu "X Factor", Agaty Dziarmagowskiej. 16-latka rozpoczyna karierę od... kusych strojów i zbliżeń na dekolt.

 • Nowa Marylin Monroe: Podobna?

  Znana z serialu "Jezioro marzeń" Michelle Williams wcieli się w filmie "My week with Marylin" w rolę bogini seksu. Podczas castingów wygrała z m.in. Megan Fox. Słusznie?

 • Woli być mamą, niż celebrytką

  Marek, Agnieszka, Ryszard, Estera i Krystyna - czyli... MAREK! Inicjały imion całej rodziny układają się w imię męża Agnieszki Chylińskiej.

 • Ronan Keating zostanie po raz kolejny ojcem!

  ...się Storm Keating na swoim blogu. "Nie da się opisać słowami, jak szczęśliwi jesteśmy z tego powodu" - napisała. Ronan Keating z kolei pochwalił się wymownym tatuażem, który także nawiązuje do nowego...

 • Kobiety mają "Seks...", faceci "Kaca..."

  Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ed Helms, Bradley Cooper? Nie wzruszajcie ramionami! Aktorzy komediowej serii "Kac Vegas" są dziś popularniejsi od Sarah Jessiki Parker i jej koleżanek z "Seksu w wielkim mieście"!

 • „Violetta”: Martina Stoessel od A do Z

  ...częściej oglądają ją w telewizji, niż na żywo! S JAK SERIAL Na planie "Violetty" panuje przyjacielska atmosfera, ponieważ dla wielu młodych aktorów gra w serialu to spełnienie marzeń. - Gdy dowiedziałam(...) powierniczka - przyznał Jorge Blanco (Leon). Ostatnio plotkuje się, że Clara Alonso (Angie) spotyka się z Diego Dominguezem (Diego)! T JAK TATUAŻE Pierwszy tatuaż Martina zrobiła sobie razem... ze swoją...

 • "Jesteśmy wojownikami"

  Holenderski duet R’N’G ma w Polsce ogromną rzeszę oddanych fanów. Ricardo Overman i Gerald Koeningsverdraag gościli już kilka razy w naszym kraju, ostatnio są specjalnymi gośćmi trasy koncertowej Natalii Kukulskiej, z którą swego czasu nagrali utwór "We'll Be Together". Swymi występami promują swój drugi album "The Right Time". Z tej okazji z Ricardem i Geraldem o fanach, listach przebojów i swobodzie artystycznej, rozmawiał Konrad Sikora.

Zdjęcia na temat: tatuaż marzeń