• Informacje na temat:

  tatuaż na biodrze

Artykuły na temat: tatuaż na biodrze
 • "Blindspot: Mapa zbrodni": Jamie Alexander - dziewczyna z tatuażami

  .... Gdybym nie była aktorką, pewnie bym już miała tatuaże na całym ramieniu. Które z nich najbardziej ci się podobają? - Wszystkie są takie misterne, fantastyczne, bez wyjątku. Na prawym biodrze mam niesamowitą sowę. Na lewym biodrze mam koło ze szprychami, też jest świetne. Poszłam niedawno do Starbucksa i spotkałam gościa, który był cały w tatuażach. Chyba sam był tatuażystą. Spytał mnie, u kogo...

 • Eddie Murphy: Tatuaż dla Spicetki

  Eddie Murphy (45 l., "Dr Dolittle" ) i Mel B (31 l., była wokalistka Spice Girls) od niedawna są parą. Ich wzajemne zauroczenie jest tak mocne, że każde z nich wytatuowało sobie na ciele imię drugiego.

 • Nowy pistolet Rihanny

  Do kolekcji tatuaży gwiazdy pop Rihanny, obok gwiazdek na szyi i inspirowanego plemieniem Maorysów znaku na prawym nadgarstku, dołączył przed kilkoma dniami pistolet na prawym boku.

Zdjęcia na temat: tatuaż na biodrze
Wideo na temat: tatuaż na biodrze
 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Combat Girls. Krew i honor

  Marisa, dwudziestoletnia Niemka, nienawidzi obcokrajowców, Żydów, glin i wszystkich tych, których obwinia o kłopoty swojej ojczyzny. Zachowuje się prowokująco, pije, wdaje się w bójki, a do swojej kolekcji tatuaży zamierza włączyć portret Adolfa Hitlera. Jej domem jest gang neonazistów, gdzie rządzą nienawiść i przemoc, a na porządku dziennym są suto zakrapiane imprezy. Gdy przyłącza się do nich czternastoletnia Svena, Marisa staje się dla niej wzorem do naśladowania. Jest ona podręcznikowym...