• Informacje na temat:

  tatuaż na plecach skrzydła

Artykuły na temat: tatuaż na plecach skrzydła
 • Martyna Wojciechowska chwali się nowym tatuażem i zapowiada kolejne niespodzianki

  Martyna Wojciechowska (43 l.) na swoim profilu na Instagramie zaprezentowała nowy tatuaż. Jest to wizerunek wilka i umieszczony został na plecach. Dziennikarka wytłumaczyła, dlaczego zdecydowała się na taki wzór. Jej wpis brzmi tajemniczo...

 • Gwiazda usuwa tatuaże

  Kelly Osbourne , córka legendarnego rockmana z zespołu Black Sabbath, przygotowuje się obecnie do serii bolesnych zabiegów usunięcia tatuaży. Celebrytka przyznaje, iż wykonanie ich było "pomyłką".

 • Doda się oszpeciła!

  ..."Koleś zrobił mi kontury i powiedział zajebiście wyszło , to już było za późno" - żali się Rabczewska na łamach tabloidu. Piosenkarka chciała powiększyć tatuaż na plecach, jednak tatuażysta przesadził. Teraz musi usunąć.

 • Doda zrobiła sobie tatuaż po pijanemu

  Na facebookowym profilu Doda pochwaliła się najnowszą dziarą.

 • Kelly Osbourne: Tatuaże to pomyłka

  Kelly Osbourne, córka legendarnego rockmana z zespołu Black Sabbath, przygotowuje się obecnie do serii bolesnych zabiegów usunięcia tatuaży. Celebrytka przyznaje, iż wykonanie ich było "pomyłką".

Wideo na temat: tatuaż na plecach skrzydła
 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł

  Ukochane przez wszystkie dziewczynki wróżki wracają do kin w 3D! Oto magiczna podróż Dzwoneczka i jej przyjaciół do zakazanego, pełnego tajemnic Zimowego Lasu. Ciekawość przygód doprowadzi wróżkę do niezwykłego odkrycia i ujawnienia tajemnicy, która na zawsze zmieni życie Dzwoneczka i zjednoczy w Przystani Elfów wróżki ciepłych i zimnych pór roku

 • Szybki cash

  Johan JW Westlund wiedzie podwójne życie: raz jest zwykłym studentem, raz podejmującym najważniejsze decyzje przestępcą. Jorge czuje na plecach oddech zarówno policji, jak i mafii. Układa plan, jak wydobyć się z tarapatów: wykradnie duży ładunek narkotyków i dzięki temu będzie mógł zniknąć. Mardo jest o krok od wykonania wyroku na Jorge ale los krzyżuje jego plany. W ostatecznym rozrachunku okazuje się, że to niedoświadczony i młody student będzie trzymał w garści ich życie.