• Informacje na temat:

  tatuaż na plecach zdjęcia

Artykuły na temat: tatuaż na plecach zdjęcia
 • Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (grubo po 20.) lubi pokazywać swoje ciało. Tym razem pochwaliła się w czym śpi, a nie ma tego zbyt wiele na sobie! W dodatku na jej plecach widnieje odważny napis...

 • Martyna Wojciechowska chwali się nowym tatuażem i zapowiada kolejne niespodzianki

  Martyna Wojciechowska (43 l.) na swoim profilu na Instagramie zaprezentowała nowy tatuaż. Jest to wizerunek wilka i umieszczony został na plecach. Dziennikarka wytłumaczyła, dlaczego zdecydowała się na taki wzór. Jej wpis brzmi tajemniczo...

 • Tomasz Kot schudł do roli 15 kg!

  Kasia Figura z burzą loków i w futerku rodem z "Dynastii" oraz wychudzony Tomasz Kot z olbrzymim tatuażem na plecach i masą blizn na twarzy! Tak odmienionych aktorów ujrzeliśmy na planie zdjęciowym "Yumy" Piotr Mularuka. Zobacz zdjęcia!

 • Szkoła

  ...z gimnazjalnej 3a kocha się w koledze z równoległej klasy, Maćku Erbelu. Wie, że chłopakowi podobają się tatuaże. Żeby mu zaimponować, okłamuje go, że ma wytatuowaną czaszkę na plecach. Bojąc się, że oszustwo wyjdzie na jaw, nastolatka prosi przyjaciółki, żeby wykonały jej taki tatuaż. Niestety, dochodzi do zakażenia, a złośliwa koleżanka robi zdjęcie nieudolnego zabiegu i pokazuje je Maćkowi.

 • "Bodo": Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski dostali nagrodę za... miłość!

  ...początku nie było łatwo - przyznała w wywiadzie. Pobrali się w 2010 roku, a swoją miłość przypieczętowali... tatuażami. Roma wytatuowała sobie na plecach imię ukochanego, Michał z kolei umieścił imię żony na nadgarstku. Dziś oboje żartują, że te tatuaże są ich pamiątką z podróży poślubnej. - Ślub był dla nas deklaracją, że chcemy być ze sobą na zawsze - mówi serialowa Zula Pogorzelska z "Bodo...

Wideo na temat: tatuaż na plecach zdjęcia
 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Szybki cash

  Johan JW Westlund wiedzie podwójne życie: raz jest zwykłym studentem, raz podejmującym najważniejsze decyzje przestępcą. Jorge czuje na plecach oddech zarówno policji, jak i mafii. Układa plan, jak wydobyć się z tarapatów: wykradnie duży ładunek narkotyków i dzięki temu będzie mógł zniknąć. Mardo jest o krok od wykonania wyroku na Jorge ale los krzyżuje jego plany. W ostatecznym rozrachunku okazuje się, że to niedoświadczony i młody student będzie trzymał w garści ich życie.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.