• Informacje na temat:

  tatuaż na ramieniu wzory

Artykuły na temat: tatuaż na ramieniu wzory
 • "Blindspot: Mapa zbrodni": Jamie Alexander - dziewczyna z tatuażami

  ...: "W 'Thorze' musiałaś nosić podwójny gorset. Wyluzuj, nie jest tak źle.". Chciałabyś może któreś z tych tatuaży zachować? - Tu jest problem: mam dziewięć własnych, które zakryto bądź włączono we wzory(...). Gdybym nie była aktorką, pewnie bym już miała tatuaże na całym ramieniu. Które z nich najbardziej ci się podobają? - Wszystkie są takie misterne, fantastyczne, bez wyjątku. Na prawym biodrze mam...

 • Osbournowie u rannych żołnierzy

  Słynna rockowa para Ozzy i Sharon Osbournowie w środę, 21 lipca, odwiedziła żołnierzy rannych w Iraku, przebywających w szpitalu Walter Reed Army Medical Center. Osbournowie chcieli podziękować uczestnikom operacji "Iracka Wolność" za ich "poświęcenie i odwagę".

Wideo na temat: tatuaż na ramieniu wzory
 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Koniec czasu. Wszystko zaczyna się teraz

  Twórcą tego filmu jest wizjoner, którego adekwatniej byłoby nazwać kompozytorem obrazu i dźwięku. Peter Mettler z kamerą przemierza świat, aby zbadać ludzkie koncepcje czasu. Jego film jest urzekającym połączeniem filmu dokumentalnego i spekulacji filozoficznej, poszerzającej ludzkie horyzonty. W drodze poprzez świat i czas reżyser odnajduje niesamowite połączenia pomiędzy pozornie oddalonymi od siebie rzeczami: wzory malowideł w świątyni buddyjskiej przypominają kolorowy układ kręgów w...