• Informacje na temat:

  tatuaż świata

Artykuły na temat: tatuaż świata
 • "Barwy szczęścia": Pippi Langstrumpf z tatuażem - rozmowa z Heleną Englert

  ..., i jego partnerki Magdy (Honorata Witańska - przyp. aut.). W głowie Angeli będą kłębiły się złe myśli, będzie w fatalnym stanie psychicznym. Zacznie uciekać do swojego świata, podejmie próby(...) jedyna w swoim rodzaju. Ma w sobie dużo groteski, w związku z czym przypomina trochę Pippi Langstrumpf. Z kolei z wyglądu wydaje mi się podobna do głównej bohaterki filmu "Dziewczyna z tatuażem...

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

 • Żona Lesienia wytatuowała sobie datę ślubu na stopie

  Żona Michała Lesienia (38 l.), Dorota Głowacka (23 l.), świata nie widzi poza swoim mężem. Ostatnio postanowiła dać temu wyraz, sprawiając sobie oryginalny tatuaż.

 • 18. tatuaż Angeliny Jolie

  Słynąca z zamiłowania do tatuażu amerykańska aktorka i reżyser Angelina Jolie ozdobiła ciało kolejnym, osiemnastym już wzorem. Na wewnętrznej stronie prawego przedramienia gwiazdy znalazła się sentencja w języku arabskim.

 • Majdan "usunął Dodę"

  Ramię Radka Majdana od niedawna zamiast wizerunku Dody zdobi rysunek... Indianina. Czy usunięcie tatuażu oznacza, że para definitywnie się rozstała? Z Majdanem i Rabczewską nigdy nic nie wiadomo...

 • Pępek Britney Spears został uznany przez czytelników amerykańskiego magazynu "J-14" za najpiękniejszy na świecie! Jednocześnie uznano go za najbardziej pobudzający ze wszystkich części ciała popularnej amerykańskiej wokalistki. Przy okazji logo, jakim posługuje się Britney, choćby na plakatach reklamujących jej występy, zostało uznane za najlepszy wzór nadający się na tatuaż.

 • Irena zjawia się z samego rana u córki. Próbuje porozmawiać z Donatą. Halszka odwiedza w szpitalu Edytę. Opowiada o planach związanych z usunięciem tatuażu...

 • Ekrany świata w Krakowie

  Nowy kanał filmowy Cinemax oraz Centrum Kultury Rotunda rozpoczynają cykl comiesięcznych spotkań filmowych "Ekrany świata". Wieczory tematyczne to pokazy filmów prezentowanych w Cinemax, spotkania z ciekawymi ludźmi i wydarzenia kulturalne. Pierwsze, krakowskie spotkanie, pod hasłem "Być kobietą", odbędzie się 18 października o godz. 17:30 w Rotundzie.

 • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski: Szykuje się ślub

  ...świata. Wydaje się, że - jak ona - lubi ryzyko i jest uzależniony od silnych doznań. A do tego złapał świetny kontakt z jej jedyną córką, Marysią (10 l.). Nic więc dziwnego, że po początkowej rezerwie(...) najważniejsze, nie musi udowadniać, że nie jest od niej kimś gorszym. "Ma ogromny dystans do siebie i do świata, do tego gigantyczne poczucie humoru, co bardzo lubię w mężczyznach" - wymieniała niedawno...

 • Rihanna ozdobiła dłoń tatuażem maoryskim

  Podczas pobytu w Nowej Zelandii Rihanna ozdobiła dłoń tatuażem maoryskim, wykonywanym tradycyjną metodą, w której tusz wtłaczany jest pod skórę przy użyciu dłuta i knypla.

Zdjęcia na temat: tatuaż świata
Wideo na temat: tatuaż świata
 • Wyglądają jak żywcem wyjęci z horroru! Kim są?

  Już po raz szósty zjechali z całego świata. Uzależnieni od tatuażu spotkali się tradycyjnie w Medellin w Kolumbii. Jedną z głównych atrakcji był pokaz podwieszania na hakach, który przyciągnął tłumy gapiów.

 • Everest - poza krańcem świata

  "Everest - poza krańcem świata" to niepowtarzalny dokument o pierwszym w historii wejściu na Mount Everest, łączący archiwalne materiały z legendarnej wyprawy, jej fabularyzowaną rekonstrukcję oraz rewelacyjne ujęcia samego szczytu w technologii 3D. To opowieść o jednej z najbardziej heroicznych wypraw w dziejach i historycznym zwycięstwie Sir Edmunda Hillary'ego i szerpy Tenzinga Norgaya nad najwyższą górą na Ziemi.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.