• Informacje na temat:

  tatuaż w intymnych miejscach

Artykuły na temat: tatuaż w intymnych miejscach
 • Katie Price: Mam tatuaże w intymnych miejscach!

  .... Teraz postanowiła się pochwalić faktem, że jest posiadaczką tatuaży w intymnych miejscach! "Mam tatuaże rozmieszczone w różnych częściach mojego ciała. W sumie jest ich osiem. Kilka z nich znajduje się w intymnych miejscach" - wyznała w programie "Loose Woman". Katie Price kilkoma swoimi ozdobami pochwaliła się na wizji, widoku tych najbardziej intymnych na szczęście jednak oszczędziła widzom...

 • Wokalista przyznał się do pedofilii. Szokujące szczegóły

  We wtorek (26 listopada) znany z grupy Lostprophets wokalista Ian Watkins przyznał się do zamiaru wykorzystania seksualnego dzieci - poinformowały brytyjskie media.

 • Klubowa królowa opuszcza Ibizę. Wywiad z Sophie Ellis-Bextor

  Jak pogodzić wychowywanie trzech synów z tańczeniem w BBC, koncertowaniem w Rosji i nagrywaniem nowych piosenek? O to najlepiej pytać Sophie Ellis-Bextor.

 • Krótki poradnik prowokatora

  Zazdrościsz Dodzie popularności? Nie możesz zrozumieć, dlaczego publiczność wciąż spija każde słowo zesłane światu przez Michała Wiśniewskiego? Uważasz, że sam robisz dobrą muzykę i ktoś mógłby się w końcu tobą zainteresować? A może kiedyś już byłeś na świeczniku, lecz nie potrafisz na niego wrócić? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie.

 • "Dużo śpiewamy o seksie"

  Śpiewający gitarzysta Dan Wilson, John Munson i perkusista Jacob Slichter, to bardzo sympatyczne trio z Minneapolis, znane miłośnikom radosnego poprocka pod nazwą Semisonic. Niesiona sukcesem albumu "Feeling Strangely Fine” grupa wydała niedawno kolejną płytę, zatytułowaną znacząco "All About Chemistry". Płyta zawiera 12 pogodnych, chwytliwych utworów, w tym "One True Love", napisany i nagrany wspólnie ze słynną amerykańską wokalistką Carole King. Na pytania Jarosława Szubrychta odpowiadał...