• Informacje na temat:

  tatuaże angelina jolie

Artykuły na temat: tatuaże angelina jolie
 • Angelina Jolie pozwoli dzieciom zrobić tatuaże!?

  Angelina Jolie (39 l.) nie wyklucza, że za jakiś czas pozwoli swoim pociechom na mały tatuaż. Brad Pitt (50 l.) nie podziela jej zdania…

 • Jolie i Pitt: Nuda i tatuaże

  Brad Pitt wytatuował na swoim karku serię dziwnych linii, po tym jak jego partnerka, Angelina Jolie, podczas nudnej nocy naszkicowała ich wzór na jego ciele.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt zrobią sobie tatuaże z okazji ślubu!

  Angelina Jolie (38 l.) i Brad Pitt (50 l.) postanowili w nietypowy sposób uczcić fakt, że się pobierają.

 • Seksowna Angelina Jolie

  Angelina Jolie ( "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ) została uznana przez czytelników pewnego magazynu dla panów za najseksowniejszą kobietę świata. Piękna aktorka w zestawieniu amerykańskiego pisma "Esquire" pokonała między innymi koleżankę po fachu - Halle Berry ( "Kobieta-kot" ) i piosenkarkę Britney Spears.

 • Agnieszka Orzechowska (34 l.) postanowiła wykorzystać słoneczną pogodę i zrobiła sobie sesję zdjęciową topless nad jeziorem. Modelka, znana jako "polska Angelina Jolie", pozowała na kocu, eksponując jędrny biust i tatuaże. To pierwsza tego typu sesja od wypadku, który wydarzył się w 2014 roku - Orzechowska podczas jednej z imprez wypadła z pierwszego piętra kamienicy, tracąc na kilka miesięcy...

 • Nowe tatuaże Brangeliny

  Niektórzy z wycieczek przywożą kartki pocztowe lub drobne upominki ze sklepów z pamiątkami, ale znana ze swoich ekscentrycznych zachowań para aktorska, Brad Pitt i Angelina Jolie poszła jednak o krok dalej.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Na ich ślubie zagra znany rockowy zespół?

  Ślub Angeliny Jolie i Brada Pitta zbliża się wielkimi krokami. Para nie wyjawiła co prawda oficjalnej daty, ale w ostatnim czasie na jaw wychodzą nowe szczegóły ceremonii. Najpierw okazało się, że Angelina i Brad mają w planach zrobić sobie ślubne tatuaże, a teraz pojawiły się doniesienia, kto najprawdopodobniej zagra na ich weselu! W miniony weekend Brad Pitt był na imprezie, podczas...

 • Pitt i Jolie: Tatuaż z okazji zaręczyn

  Gwiazdorska para Brad Pitt i Angelina Jolie z okazji zaręczyn chce zrobić sobie taki sam tatuaż. W tej chwili zastanawiają się nad odpowiednim miejscem i wybierają wzór.

 • Nowe tatuaże Brangeliny

  Niektórzy z wycieczek przywożą kartki pocztowe lub drobne upominki ze sklepów z pamiątkami, ale znana ze swoich ekscentrycznych zachowań para aktorska, Brad Pitt (43 l.) i Angelina Jolie (32 l.) poszła jednak o krok dalej i z ich ostatniego pobytu w Chicago przywieźli... pamiątkowe tatuaże.

 • Co symbolizuje tatuaż Pitta?

  Wiele mówiło się o nowych tatuażu na plecach Brada Pitta. Różni eksperci doszukiwali się w poziomych liniach rysunku fragmentu mapy Nowego Orleanu, zniszczonego w 2005 roku przez huragan Katrina. Angelina Jolie wyśmiewa te spekulacje.