• Informacje na temat:

  tatuaże angeliny jolie

Artykuły na temat: tatuaże angeliny jolie
 • Angelina Jolie i Brad Pitt zrobią sobie tatuaże z okazji ślubu!

  Angelina Jolie (38 l.) i Brad Pitt (50 l.) postanowili w nietypowy sposób uczcić fakt, że się pobierają.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Na ich ślubie zagra znany rockowy zespół?

  Ślub Angeliny Jolie i Brada Pitta zbliża się wielkimi krokami. Para nie wyjawiła co prawda oficjalnej daty, ale w ostatnim czasie na jaw wychodzą nowe szczegóły ceremonii. Najpierw okazało się, że Angelina i Brad mają w planach zrobić sobie ślubne tatuaże, a teraz pojawiły się doniesienia, kto najprawdopodobniej zagra na ich weselu! W miniony weekend Brad Pitt był na imprezie, podczas...

 • Nowy tatuaż Angeliny

  Aktorka Angelina Jolie powiększyła swoją kolekcję tatuaży. Na jej ramieniu pojawiły się współrzędne miejsca narodzin jej bliźniąt.

 • Mapa adopcji na ciele Angeliny

  Nikt nie wie do końca, ile tatuaży ma Angelina Jolie (32 l.), większość jest bowiem dyskretnie ukryta na ciele aktorki. Na Festiwalu Filmowym w Cannes fotoreporterzy zauważyli jednak, że jej lewe ramię wygląda trochę inaczej.

 • Nowe tatuaże Brangeliny

  Niektórzy z wycieczek przywożą kartki pocztowe lub drobne upominki ze sklepów z pamiątkami, ale znana ze swoich ekscentrycznych zachowań para aktorska, Brad Pitt (43 l.) i Angelina Jolie (32 l.) poszła jednak o krok dalej i z ich ostatniego pobytu w Chicago przywieźli... pamiątkowe tatuaże.

 • Angelina: Brad zna moje dziwactwa

  O dziwnych i kontrowersyjnych zachowaniach Angeliny Jolie prasa rozpisywała się sporo. Kiedyś nosiła na szyi fiolkę z krwią ówczesnego męża Billy'ego Bob Thorntona . Pocałowała brata podczas uroczystości wręczenia Oscarów i miała skłonności masochistyczne.

 • Nowe tatuaże Brangeliny

  Niektórzy z wycieczek przywożą kartki pocztowe lub drobne upominki ze sklepów z pamiątkami, ale znana ze swoich ekscentrycznych zachowań para aktorska, Brad Pitt i Angelina Jolie poszła jednak o krok dalej.

 • Boi się spotkania z Jolie

  Seksowna Megan Fox ma nadzieję, że nigdy nie spotka Angeliny Jolie, ponieważ uważa, że gwiazda "Tomb Raider" nienawidzi tego, że jest ona do niej porównywana.

 • Jolie: Brad zna moje dziwactwa

  O dziwnych i kontrowersyjnych zachowaniach Angeliny Jolie prasa rozpisywała się sporo. Kiedyś nosiła na szyi fiolkę z krwią ówczesnego męża Billyego Bob Thorntona. Pocałowała brata podczas uroczystości wręczenia Oscarów i miała skłonności masochistyczne...