• Informacje na temat:

  tatuaże całe ręce

Artykuły na temat: tatuaże całe ręce
 • Sekrety tatuażu Davida Beckhama

  Brytyjska prasa nie przestaje rozpisywać się na temat nowego tatuażu Davida Beckhama. Piłkarz trzasnął sobie nową "dziarę" w czasie dwóch sesji - 11 i 13 marca w Machesterze, jednak całemu światu objawił nowy tatuaż dopiero kilka dni temu, oglądając z trybun mecz Realu Madryt.

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

 • "Z Archiwum X": Gorące nowości w USA

  To jeden z tych momentów, na który czekaliśmy. Amerykańscy pionierzy telewizyjni wyłożyli karty na stół i przedstawili premiery na nadchodzący sezon 2015/16. Ponad 50 nowych tytułów! Patrząc na ofertę, zacieramy ręce na myśl, że część z nich wkrótce i my zobaczymy na naszych ekranach. Które? Czas pokaże.

 • Wyzna miłość tatuażem

  Katie Holmes pragnie podobno wytatuować sobie imię swojego męża - gwiazdora Hollywood - Toma Cruise'a.

 • Katie Holmes wytatuuje sobie imię męża!

  .... Piłkarz nie pozostał dłużny swojej żonie i ostatnią rocznicę ich ślubu uwiecznił za pośrednictwem wieńca z róż, wytatuowanego na jego ramieniu. 34-letni sportowiec ma pokryte tatuażami całe ramiona i ręce, a ciało jego małżonki zdobi już kilka napisów i gwiazdek.

 • Grammatik: Wkrótce wywiad

  Już wkrótce na stronach INTERIA.PL pojawi się wywiad z Grammatik. Poniżej znajdziecie jego próbkę. Eldo opowiada w nim między innymi o problemach w trasie koncertowej, a Juzek o pokaźnej kolekcji tatuaży.

 • Pierwsza praca Tomka

  .... Kuba obwieszcza Natalii, że chce mieć tatuaż. Nieugięta Boska nie wyraża jednak na to zgody. Kuba odgraża się, że jak skończy 18 lat, wytatuuje sobie całe ciało. Z odsieczą matce przychodzi Tomek...

 • "Poukładać sobie życie"

  Zespół Grammatik rodem z warszawskiego Bemowa, to czołowy polski skład hiphopowy. Powstał jeszcze w 1997 roku, a zadebiutował dwa lata później pierwszym nielegalem. Od początku w składzie występują Eldo (Leszek Kaźmierczak) i Juzek (znany też jako Jotuze), którzy udzielają się również we własnych projektach - Eldo wydał dwie solowe płyty, zaś Juzek współpracował z Endefisem. W lutym 2005 roku wydali jednak kolejną płytę firmowaną nazwą Grammatik, album zatytułowany po prostu "3". Z tej...

 • Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski poszli do mediatora! Jest szansa na zgodę?!

  ..., wzięła sprawy w swoje ręce i zaczęła pożegnanie z Michałem od usunięcia tatuażu z jego imieniem.  Potem jednak, w weekend majowy wydarzyła się tragedia, która wiele zmieniła w życiu Dominiki...

 • Już dawno odbiła im palma!

  Z okazji Wielkanocy o nietypowych zwyczajach świątecznych panujących w zespole Video, z przymrużeniem oka opowiada INTERIA.PL wokalista Wojtek Łuszczykiewicz.