• Informacje na temat:

  tatuaże kot

Artykuły na temat: tatuaże kot
 • Anna Matysiak może się pochwalić wieloma tatuażami

  Anna Matysiak (28 l.) jest miłośniczką tatuaży i kotów.

 • Miley Cyrus zrobiła tatuaż na... ustach!

  Miley Cyrus (21 l.) lubi chwalić się na Instagramie swoimi nowymi nabytkami. Tym razem pokazała tatuaż, który zrobiła sobie na ustach!

 • Tomasz Kot schudł do roli 15 kg!

  Kasia Figura z burzą loków i w futerku rodem z "Dynastii" oraz wychudzony Tomasz Kot z olbrzymim tatuażem na plecach i masą blizn na twarzy! Tak odmienionych aktorów ujrzeliśmy na planie zdjęciowym "Yumy" Piotr Mularuka. Zobacz zdjęcia!

 • "Bodo": Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski dostali nagrodę za... miłość!

  ...żony na nadgarstku. Dziś oboje żartują, że te tatuaże są ich pamiątką z podróży poślubnej. - Ślub był dla nas deklaracją, że chcemy być ze sobą na zawsze - mówi serialowa Zula Pogorzelska z "Bodo(...) Perchuć, Tomasz Kot i Agnieszka Olczyk, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oraz Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Czytelnicy magazynu "Pani" tytuł Pary Roku 2015 przyznali Mirelli i Jerzemu...

 • "Belle epoque": Przede wszystkim liczy się historia

  ...scenariusz, to znalazłem łączącą nas cechę. Jan, podobnie jak ja, niczym kot, chodzi własnymi ścieżkami i to mi się w tej postaci spodobało. Tajemnica tej postaci, i to, w jaki sposób ten facet myśli(...) także na tym, żeby miał trochę blizn, nie tylko duchowych, ale też cielesnych. Stąd też tatuaże, egzotyczna biżuteria, specyficzny rodzaj ubrania. Lubi pan grać w kostiumie, w serialu kostiumowym...

 • Jan Jakub Kolski: Aby widzieć, warto zachować dystans

  Pełna światła historia o marzeniach, które na pierwszy rzut oka mają małą szansę na spełnienie - tak "Serce, serduszko" opisuje reżyser Jan Jakub Kolski. Film trafił do kin w piątek, 21 listopada. W obsadzie są m.in. Julia Kijowska i Marcin Dorociński.

 • Seksowna Angelina Jolie

  Angelina Jolie ( "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ) została uznana przez czytelników pewnego magazynu dla panów za najseksowniejszą kobietę świata. Piękna aktorka w zestawieniu amerykańskiego pisma "Esquire" pokonała między innymi koleżankę po fachu - Halle Berry ( "Kobieta-kot" ) i piosenkarkę Britney Spears.

 • "Wytwórnie mają w d**ie artystów"

  W życiu bym nie podejrzewał, że kiedykolwiek usłyszę "hardkorowego" 4P w wersji wyluzowanej i imprezowego Onila w wersji zaczepnej. A jednak. Jeżeli nie wierzycie, koniecznie sprawdźcie ich najnowszą płytę "Zorganizowana grupa rapowa". Skąd ta zmiana? Odpowiedź na to, jak i na wiele innych pytań znajdziecie w poniższym wywiadzie. Panie i Panowie, przed wami 4P i Onil! Z artystami rozmawiał Filip "Diabeł" Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

 • Letnie Tanie Kinobranie w Krakowie

  Kino Pod Baranami zaprasza na Letnie Tanie Kinobranie, czyli doroczny wakacyjny przegląd filmowy. W programie najciekawsze filmy ostatnich lat i klasyka światowego kina. Akcja już trwa, a zakończy się dopiero 30 sierpnia.

 • "Drugie oblicze": Grzechy ojców

  "Drugie oblicze" z Ryanem Goslingiem, Evą Mendes i Bradleyem Cooperem w obsadzie, "opowieść o synach, którzy muszą radzić sobie z grzechami ojców", od 24 maja można oglądać w polskich kinach. Reżyserem jest Derek Cianfrance. Muzykę do filmu skomponował Mike Patton.

Zdjęcia na temat: tatuaże kot