• Informacje na temat:

    tatuaże na całej nodze

Artykuły na temat: tatuaże na całej nodze
  • Żenujący tatuaż Agnieszki Włodarczyk

    Na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu Agnieszka Włodarczyk prezentowała fotografom napis na nodze o treści "Podziel się szpikiem, uratuj życie". Czy naprawdę nie dało się inaczej?

  • Dominika Tajner-Wiśniewska kpi z Michała! Pozbierała się już po rozstaniu?!

    Dominika Tajner-Wiśniewska (40 l.) była w szoku, gdy dowiedziała się, że Michał Wiśniewski (46 l.) chce się z nią rozwieść. Kiedy emocje już opadły, a pozew rozwodowy jest już złożony, Dominika stara się ułożyć swoje życie na nowo. Wygląda też na to, że odzyskała humor i nawet zaczęła żartować z całej patowej sytuacji.

  • "O mnie się nie martw": Wszystko się ułoży?

    ...stanęłaś na jednej nodze, nie możesz teraz przerwać ćwiczeń - odpowie jej Jurkowski. - A ja będę cię tam odwiedzał - zaproponuje z uśmiechem. Gdy tylko Marcin się o tym dowie, natychmiast pojedzie...

  • Serialowy przewodnik

    Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

  • "Poukładać sobie życie"

    Zespół Grammatik rodem z warszawskiego Bemowa, to czołowy polski skład hiphopowy. Powstał jeszcze w 1997 roku, a zadebiutował dwa lata później pierwszym nielegalem. Od początku w składzie występują Eldo (Leszek Kaźmierczak) i Juzek (znany też jako Jotuze), którzy udzielają się również we własnych projektach - Eldo wydał dwie solowe płyty, zaś Juzek współpracował z Endefisem. W lutym 2005 roku wydali jednak kolejną płytę firmowaną nazwą Grammatik, album zatytułowany po prostu "3". Z tej...

  • Zobacz nowy klip Wilków!

    Robert Gawliński i koledzy podróżują w czasie. Tym razem wracają do lat 20. poprzedniego stulecia.

  • Black Sabbath "U piekielnych bram": Jak Ozzy pracował w rzeźni (fragment biografii)

    Przed środowym (11 czerwca) koncertem Black Sabbath w ramach Impact Festival w Łodzi na naszych stronach możecie przeczytać fragment burzliwej biografii tej legendy ciężkiego grania.

  • "Jestem głupim i próżnym artystą"

    Gdy w 2001 roku ukazała się wspólna płyta Krzysztofa Krawczyka i Gorana Bregovica "Daj mi drugie życie", wiele osób uważało, iż jest to posunięcie czysto komercyjne. Jednak album sukcesu na miarę płyty Bregovica z Kayah nie odniósł. Co więc zrobił Krzysztof Krawczyk? Coś, czego na pewno nikt się po nim nie spodziewał. Nawiązał współpracę z Andrzejem Smolikiem i z jego pomocą nagrał bardzo stonowany album "...bo marzę i śnię". Teksty napisali przedstawiciele zupełnie innego muzycznego świata,...

  • Trudne początki Przystanku Woodstock. "Prze-pra-sza-my"

    Brak gwiazd, konflikt z mieszkańcami, fatalna prasa, agresywni uczestnicy - lekko nie było. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment książki "Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata", napisanej przez Jana Skaradzińskiego i Jurka Owsiaka. Przypomnijmy, że tegoroczna, 20. edycja imprezy rozpocznie się w czwartek, 31 lipca, w Kostrzynie nad Odrą.

Wideo na temat: tatuaże na całej nodze
  • Dziewczyna z tatuażem

    David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

  • Poskromić playboya

    "Poskromić Playboya" opowiada historię Vince'a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata zajmującego się rozwodami w całej Nowej Anglii. Dla Vince’a, życie to jeden wielki konkurs, a przegrana jest nie do przyjęcia. Dotyczy to także zdobywania pięknych kobiet. Kiedy Vince spotyka Jane (Mena Suvari), jego codzienność przewraca się do góry nogami. Szybko zda sobie sprawę, że właśnie trafił na miłość swojego życia.

  • Pudłaki

    Urocza animacja dla całej rodziny zrealizowana na podstawie noweli Alana Snowa. Młody chłopiec stara się ocalić miasto przed nikczemnym spiskiem.