• Informacje na temat:

  tatuaże nowosc

Artykuły na temat: tatuaże nowosc
 • Płyty 2005 r.: Światowe zapowiedzi

  Jakie nowości przygotowali na ten rok zagraniczni muzycy? Do sklepów trafią wkrótce nowe albumy popowych gwiazd, m.in. Jennifer Lopez, Christiny Aguilery, Shakiry czy Justina Timberlake'a. Czekają nas też powroty po latach (The Rolling Stones, The Who, Kate Bush, Billy Idol i Backstreet Boys), pojawią się też nowe płyty młodszych wykonawców, jak White Stripes, Franz Ferdinand czy Coldplay.

 • Czego żałuje Anthrax?

  Muzycy amerykańskiej formacji Anthrax, żywej legendy thrash metalu, mają wiele powodów do zadowolenia. Okazuje się jednak, że są w ich karierze momenty, z których nie są dumni. Scott Ian, gitarzysta zespołu, żałuje na przykład, że nagrali mini-album "I'm The Man", który dał początek święcącej dzisiaj triumfy krzyżówce rapu z metalem.

 • Jakie filmy ściągamy z sieci?

  Film sensacyjny "Mission: Impossible - Ghost Protocol" z główną rolą Toma Cruise'a, jest najchętniej ściąganym obrazem z sieci. Na drugim miejscu znalazł się obraz "Kupiliśmy zoo" w reżyserii Camerona Crowe'a (z Mattem Damonem i Scarlett Johansson).

 • Edyta Bartosiewicz na Life Festival Oświęcim 2014

  Edyta Bartosiewicz dołącza do składu wykonawców Life Festival Oświęcim 2014. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek wystąpi 28 czerwca na stadionie MOSiR w Oświęcimiu. Gwiazdą wieczoru będzie Eric Clapton.

 • Sopot TOPTrendy 2013: Jedni świętują, inni odrzucają nagrody

  Kamil Bednarek rozbawił publiczność, Ania Dąbrowska ją zaczarowała. Maria Peszek jak zwykle szokowała, a Big Cyc świętował. Co jeszcze działo się na TOPTrendach?

 • Straszny rekord "Strasznego filmu"

  Obraz "Scary Movie 3" okazał się najpopularniejszym filmem w amerykańskich kinach podczas minionego weekendu. Od piątku, 24 października, do niedzieli, 26 października, komedia Davida Zuckera ( "Naga broń" ) przyniosła wpływy w wysokości 49,7 miliona dolarów, co jest nowym rekordem październikowej dystrybucji.

 • Pociąg donikąd

  Berlin od kilkunastu lat sukcesywnie zamienia się w coraz bardziej kosmopolityczne miejsce. Odkąd runął mur dzielący Berlin Wschodni od Zachodniego, przeważająca część miejskiej społeczności neguje podziały kulturowo-terytorialne.

Zdjęcia na temat: tatuaże nowosc
Wideo na temat: tatuaże nowosc
 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Combat Girls. Krew i honor

  Marisa, dwudziestoletnia Niemka, nienawidzi obcokrajowców, Żydów, glin i wszystkich tych, których obwinia o kłopoty swojej ojczyzny. Zachowuje się prowokująco, pije, wdaje się w bójki, a do swojej kolekcji tatuaży zamierza włączyć portret Adolfa Hitlera. Jej domem jest gang neonazistów, gdzie rządzą nienawiść i przemoc, a na porządku dziennym są suto zakrapiane imprezy. Gdy przyłącza się do nich czternastoletnia Svena, Marisa staje się dla niej wzorem do naśladowania. Jest ona podręcznikowym...