• Informacje na temat:

  tatuaże obrazki

Artykuły na temat: tatuaże obrazki
 • Tomasz Karolak nie ukrywa, że ma słabość do tatuaży i gdyby nie był aktorem, jego ciało od stóp do głów pokrywałyby obrazki. - Uwielbiam taką formę ozdabiania...

 • Miley Cyrus wytatuowała sobie zdechłego psa!

  Miley Cyrus (21 l.) znowu szokuje. Tym razem wielkim tatuażem przedstawiającym... zdechłego psa.

 • Kolekcjoner... tatuaży

  ...zrobiłem, to tatuaż - mówił. Tomasz przez wiele lat robił sobie tatuaże. Podobno kolejne obrazki powstawały na jego ciele po każdej zagranej roli. Aktor śmiał się niedawno, że jeżeli będzie grał tak(...) jest też dyrektorem warszawskiego Teatru IMKA. Każdą wolną chwilę poświęca córce Lenie. - Tatuaże powstawały w ważnych, przełomowych momentach mojego życia. Teraz na robienie tatuaży po prostu nie mam...

 • Co symbolizuje tatuaż Pitta?

  Wiele mówiło się o nowych tatuażu na plecach Brada Pitta. Różni eksperci doszukiwali się w poziomych liniach rysunku fragmentu mapy Nowego Orleanu, zniszczonego w 2005 roku przez huragan Katrina. Angelina Jolie wyśmiewa te spekulacje.

 • Nowe tatuaże Sinead O'Connor... na twarzy

  Irlandzka wokalistka Sinead O'Connor powiększyła swoją kolekcję tatuaży. Zaskakuje miejsce, które wykonawczyni przeboju "Nothing Compares 2 U" postanowiła trwale ozdobić - O'Connor wytatuowała inicjały bliskiego swemu sercu mężczyzny na... policzkach.

 • Pawlikowska o piśmie i tatuażach

  Znana podróżniczka i dziennikarka, Beata Pawlikowska, została w tym roku członkiem Kapituły Ogólnopolskiej Kampanii Pisania Piórem. Jak przyznaje, wieczne pióro towarzyszy jej wszędzie za wyjątkiem jednego miejsca - dżungli amazońskiej.

 • Open'er 2012: Perfekcja M83, dygotanie Nosowskiej, rezerwa The Cardigans

  Trzeci dzień gdyńskiego Open'era w 18 migawkach. Co rzucało się w oczy? Co najbardziej utkwiło w pamięci? Kto tym razem oczarował publiczność? Sprawdźcie!

 • "Dużo śpiewamy o seksie"

  Śpiewający gitarzysta Dan Wilson, John Munson i perkusista Jacob Slichter, to bardzo sympatyczne trio z Minneapolis, znane miłośnikom radosnego poprocka pod nazwą Semisonic. Niesiona sukcesem albumu "Feeling Strangely Fine” grupa wydała niedawno kolejną płytę, zatytułowaną znacząco "All About Chemistry". Płyta zawiera 12 pogodnych, chwytliwych utworów, w tym "One True Love", napisany i nagrany wspólnie ze słynną amerykańską wokalistką Carole King. Na pytania Jarosława Szubrychta odpowiadał...

 • Trudne początki Przystanku Woodstock. "Prze-pra-sza-my"

  Brak gwiazd, konflikt z mieszkańcami, fatalna prasa, agresywni uczestnicy - lekko nie było. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment książki "Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata", napisanej przez Jana Skaradzińskiego i Jurka Owsiaka. Przypomnijmy, że tegoroczna, 20. edycja imprezy rozpocznie się w czwartek, 31 lipca, w Kostrzynie nad Odrą.

Wideo na temat: tatuaże obrazki
 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Combat Girls. Krew i honor

  Marisa, dwudziestoletnia Niemka, nienawidzi obcokrajowców, Żydów, glin i wszystkich tych, których obwinia o kłopoty swojej ojczyzny. Zachowuje się prowokująco, pije, wdaje się w bójki, a do swojej kolekcji tatuaży zamierza włączyć portret Adolfa Hitlera. Jej domem jest gang neonazistów, gdzie rządzą nienawiść i przemoc, a na porządku dziennym są suto zakrapiane imprezy. Gdy przyłącza się do nich czternastoletnia Svena, Marisa staje się dla niej wzorem do naśladowania. Jest ona podręcznikowym...

Dyskusje na temat: tatuaże obrazki