• Informacje na temat:

  tatuaże wolna polska

Artykuły na temat: tatuaże wolna polska
 • Serialowy przewodnik

  Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

 • "W cieniu": Czechosłowckie noir

  Zaczyna się dość niewinnie. W centrum Pragi nieznani sprawcy kradną bardzo cenną biżuterię. Na miejscu zdarzenia, zgodnie z milicyjną procedurą, pojawiają się śledczy. Skarbiec jest dosłownie rozpruty i wyczyszczony, ślady po sprawcach szczątkowe; motywów i podejrzanych - brak.

 • "Wierność pierwotnym ideom"

  Aż trudno uwierzyć, że w 2011 roku blackmetalowy Besatt obchodzić będzie 20. urodziny. Bytomska formacja od zawsze wierna była pierwotnym ideałom tego gatunku. Muzyka Besatt nie jest jednak kolejną wariacją na temat prymitywnego black metalu, co doskonale słychać na ich siódmym już albumie "Demonicon", wydanym w marcu 2010.

 • "Uwielbiamy wygłupy"

  Dzięki niemieckiej wytwórni SPV bardzo popularna na północy Europy norweska grupa Gluecifer ma wreszcie szanse wypłynąć na szersze wody. Ich muzyka to porywający energią i ujmujący bezpretensjonalnością rock'n'roll, nawiązujący do najlepszych lat gatunku - do klasycznych płyt The Rolling Stones, The Clash czy Motörhead. Do tego dochodzi trochę punkowej nonszalancji i chwytliwych, niemal britpopowych melodii oraz spora dawka poczucia humoru, prawdziwej radości z tego, co się robi.. Biff...

 • Polski metal: Nieodkryty potencjał

  W popularnym serwisie internetowym "Metal Archives" jest aż 2277 polskich zespołów metalowych. 200-milionowa Brazylia czy 65-milionowa Francja w tej samej "Encyklopedii metalu" ma ich zaledwie o tysiąc więcej. Dlaczego zatem z tej chmary nadwiślańskich grup o uszy przeciętnego Kowalskiego, w najlepszym wypadku, obiła się tylko nazwa Behemoth?