• Informacje na temat:

  tatuś dziewczyny

Artykuły na temat: tatuś dziewczyny
 • "Na dobre i na złe": Dwie dziewczyny... i dwie ciąże?!

  ...w nosie, czy szanowny tatuś raczy się pokazać, czy nie!  - Myślisz, że ojciec nie jest emocjonalnie związany z dzieckiem? - A jesteś? A gdybym ja ci powiedziała, że jestem w ciąży?! - A... jesteś? - Zapała...

 • Diddy i jego dziewczyny

  Słynny raper i producent Sean "Diddy" Combs (37 l.) i jego dziewczyna modelka Kim Porter ponownie zostaną rodzicami. Para spodziewa się bliźniaków, a szczęśliwy tatuś właśnie ujawnił, że będą to dwie dziewczynki.

 • Dziewczyny wezmą ślub?!

  Stacja ABC poinformowała, że niebawem w "Chirurgach" zobaczymy Judith Ivey oraz Davida E. Kelley'ego, którzy wcielą się w role rodziców Arizony. Ponadto do Seattle Grace przyjedzie homofobiczny tatuś Callie - Carlos Torres oraz Lucy - jego żona (na tę postać trwa obecnie casting). Zatem przyjazd rodziców obu pań może oznaczać tylko jedno - ich miłość zostanie utrwalona związkiem małżeńskim...

 • "Ogród Luizy" od piątku w kinach

  Ten film mówi bardzo ważne rzeczy o ludzkiej wrażliwości - uważa reżyser "Ogrodu Luizy" Maciej Wojtyszko. Obraz trafi na ekrany polskich kin w piątek.

 • Krzysztof Hołowczyc szczerze o córkach: "Szukają księcia z bajki. Mają lewe ręce do zarabiania"

  Krzysztof Hołowczyc (56 l.) córki traktował jak księżniczki. Dziś zastanawia się, czy nie popełnił błędów wychowawczych. "Moje dziewczyny mają lewe ręce do zarabiania" - wyznaje.

 • "Panny Wyklęte". Sztuka empatii (recenzja)

  Historia tzw. Żołnierzy Wyklętych po wielu latach zakłamania, przebija się wreszcie do świadomości Polaków, a ci którzy nazywani byli bandytami i zdrajcami, po latach otrzymują należny im szacunek.

 • "M jak miłość": Przyjaciółka gorsza od wroga?

  Kasia wybiera się na "babskie" zakupy, a Janka od razu proponuje, że będzie jej towarzyszyć. Czy obie dziewczyny w końcu się zaprzyjaźnią?

 • Przewodnik rockowy. Rod Stewart: Wino, kobiety i śpiew

  Czas wcale się go nie ima i mimo upływu dziesięcioleci jest jak dobre wino, obok siebie ma kolejną piękną kobietę i wciąż wspaniale śpiewa. 14 września brytyjski wokalista Rod Stewart wystąpi w Rybniku.

 • Córka Pazury przyjaźni się z Zając

  ...19-letnia Anastazja Pazura wreszcie pogodziła się z myślą, że nowa macocha będzie niemal jej rówieśniczką. Dziewczyny ostatnio bardzo się do siebie zbliżyły.

 • "Choćby mnie katowali na komendzie"

  Sytuację Żuroma zna już chyba każdy. Media, także te nie hiphopowe, aż wrą od spekulacji na jego temat. Początkowo - według rapera bezpodstawnie - oskarżono go o handel narkotykami i przetrzymano w areszcie przez 1,5 miesiąca. Teraz znowu ma trafić za kratki. Za co? Na jakiej podstawie? Tego dowiecie się z ostatniego wywiadu, jakiego Żurom udzielił Filipowi Rauczyńskiemu ("Magazyn Hip Hop") dosłownie na dzień przed dobrowolnym zgłoszeniem się na policję. Poznajcie historię człowieka, który...

Wideo na temat: tatuś dziewczyny
 • Dziewczyny

  Muzyka, marzenia, miłość i odwieczne pytanie, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Kiedy Eve zaczyna pisać piosenki, stosując je jako metodę na radzenie sobie z problemami, nie spodziewa się, że zupełnie odmienią jej dotychczasowe życie. "To film o ulotnej chwili, w której uświadamiasz sobie, czego pragniesz od życia, gdy wciąż jesteś pełen entuzjazmu i poznajesz ludzi, którzy myślą podobnie jak ty, a możliwości wydają się nieograniczone" - mówi Barry Mendel, producent filmu. Dla...

 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.

Dyskusje na temat: tatuś dziewczyny