• Informacje na temat:

  taylor kitsch zdjęcia

Artykuły na temat: taylor kitsch zdjęcia
 • "Detektyw": Drugi sezon serialu od 11 maja na DVD

  ..."Detektyw" powraca z nową sprawą do rozwiązania i w nowej gwiazdorskiej obsadzie z Colinem Farrellem, Vince’em Vaughnem, Rachel McAdams i Taylorem Kitschem w rolach głównych. Nietypowe morderstwo sprawia, że krzyżują się losy trzech policjantów i pewnego przestępcy. Premiera drugiego sezonu serialu HBO "Detektyw" już 11 maja.

 • "Detektyw": Colin Farrell nową twarzą serialu?

  ...skomentował tych doniesień. Prawdopodobnie serialowym partnerem Farrella zostanie Taylor Kitsch (znany m.in. z serialu "Friday Night Lights" oraz filmu "X-Men Geneza: Wolverine"), lecz na razie to(...). Pozostali aktorzy brani pod uwagę do drugiego sezonu to między innymi gwiazda serialu "Mad Men" Elisabeth Moss oraz Vince Vaughn. Zdjęcia do 2. części już ruszyły, a premiera zaplanowana jest na...

 • Rihanna gra w piłkę nożną

  20 kwietnia na ekranach polskich kin zadebiutuje film "Battleship. Bitwa o Ziemię", w którym po raz pierwszy na dużym ekranie zobaczymy popularną wokalistkę Rihannę. Wcieli się ona w postać Cory Raikes - specjalistki ds. broni na okręcie USS John Paul Jones.

Wideo na temat: taylor kitsch zdjęcia
 • Ocalony

  Afganistan, 28 czerwca 2005 roku, czterech członków SEAL Team 10 otrzymuje zadanie zabicia lidera talibów. Niespodziewanie sami zostają otoczeni przez wroga i zaatakowani.

 • Savages: ponad bezprawiem

  Hodowcy najlepszej marihuany na ziemi - Ben (Aaron Johnson) i Chon (Taylor Kitsch) - prowadzą opłacalny biznes narkotykowy. Niestety zostaje on wykryty pewnego dnia przez meksykański kartel prowadzony przez mężczyznę imieniem Lado (Benicio Del Toro) i kobietę - Elenę (Salma Hayek). Domagają się oni udziałów w zyskach. Kiedy spotykają się z odmową ze strony Bena i Chona, porywają ich.... wspólną dziewczynę i żądają okupu. Mężczyźni godzą się na zapłatę, ale jednocześnie snują alternatywny...

 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.