• Informacje na temat:

  taylor moda na sukces aktorka

Artykuły na temat: taylor moda na sukces aktorka
 • "Moda na sukces": Żegnamy się z serialem!

  ...​9 grudnia TVP1 wyemituje ostatni odcinek "Mody na sukces". Jedynka nie zdecydowała się na zakup kolejnej transzy ze względu na spadającą oglądalność i duże koszty serialu. Z tej okazji przedstawiamy wam zestawienie najbardziej absurdalnych wątków "Mody...", największych metamorfoz, najgłośniejszych pożegnać i najbardziej szokujących skandali ostatnich dwóch dekad.

 • Katherine Kelly Lang znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • "Moda na sukces": Serialowa Brooke znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • "Moda na sukces": Teraz powie całą prawdę!

  O tym, jak poznała męża używając fałszywego nazwiska, o bójce z żoną Ronna Mossa, agresywnym mężu Katherine Kelly Lang i kulisach odejścia Susan Flannery z "Mody na sukces" - oto spowiedź Hunter Tylo.

 • Czy Taylor (znów) umrze?

  Hunter Tylo, czyli serialowa Taylor, już dwa razy ginęła i powracała do "Mody na sukces" zza grobu. Teraz znowu odeszła i wygląda na to, że tym razem definitywnie. Dlaczego? Czy jej bohaterka po raz kolejny zostanie uśmiercona? Przeczytaj nasz specjalny raport!

 • Rosati też pisze książkę

  Moda na pisanie przez celebrytów książek trwa. Kolejną znaną twarzą, której publikacja niebawem trafi do księgarń, jest Weronika Rosati (29 l.).

 • Śmierć Stephanie

  Susan Flannery kończy swoją 25-letnią przygodę z "Modą na sukces". Jej bohaterka, Stephanie Forrester, przegra walkę z rakiem płuc.

 • Pam jest jak Robin Hood

  Sprytna, przebiegła, nie cofnie się przed niczym - Pam to obecnie jedna z największych intrygantek w "Modzie na sukces". Co Alley Mills uważa o jej poczynaniach? I czy prywatnie jest do niej choć trochę podobna?

 • Weekend w serialach

  ...przestała się interesować Filipem. "Moda na sukces" odc.5980 Ridge informuje Taylor o podróży Brooke i ich syna do Paryża. Hayes jest wściekła. Nick prowadzi ceremonię odnowienia przysięgi(...) wystąpiła włoska aktorka Alessandra Mastronardi, znana m.in. z udziału w komedii romantycznej "Zakochani w Rzymie" z 2012 r., w reżyserii Woody’ego Allena. "Spartakus: Wojna potępionych"  odc...

 • Serialowy przewodnik

  ...nielegalną imigrantkę z Somalii i jej synka, którym grozi deportacja. Powrót do kraju oznacza dla obojga prześladowania, a nawet śmierć. Na cofnięcie decyzji prawnicy mają zaledwie 24 godziny. "Moda na sukces" odc.5939 Pocałunek Thomasa i Brooke wywołuje zdumienie zgromadzonych. Ridge i Taylor żądają od syna wyjaśnień. Tymczasem Stephanie przekazuje Dayzee czek z dotacją na ośrodek dla bezdomnych...

Zdjęcia na temat: taylor moda na sukces aktorka