• Informacje na temat:

  taylor momsen aktorka

Artykuły na temat: taylor momsen aktorka
 • "Plotkara": Taylor Momsen - aktorka dla pieniędzy, wokalistka z powołania

  Amerykańska aktorka, znana m.in. z serialu "Plotkara" i liderka zespołu The Pretty Reckless, Taylor Momsen, nie ukrywa, że przed kamerą staje wyłącznie dla pieniędzy. Swoje prawdziwe powołanie odnajduje w muzyce.

 • Taylor Momsen: "Zaliczyłam" księdza

  Nikt już nie ma wątpliwości, że 17-letnia Taylor Momsen do perfekcji opanowała sztukę manipulowania mediami.

 • Nastolatka skrytykowała rodziców

  ...17-letnia amerykańska aktorka, modelka i piosenkarka Taylor Momsen musiała przeprosić rodziców za niestosowny komentarz pod ich adresem.

 • Taylor Momsen nago na okładce płyty "Going To Hell"

  20-letnia wokalistka amerykańskiego zespołu The Pretty Reckless broni kontrowersyjnej okładki najnowszej płyty grupy.

 • Wyleciały z obsady!

  W najnowszym, 5. sezonie "Plotkary" nie zobaczymy Taylor Momsen (Jenny) i Jessici Szohr (Vanessa), a przynajmniej nie tak często, jak do tej pory!

 • Nastolatka skrytykowała rodziców

  17-letnia amerykańska aktorka, modelka i piosenkarka Taylor Momsen musiała przeprosić rodziców za niestosowny komentarz pod ich adresem.

 • Gwiazda serialu w reklamie

  Taylor Momsen, gwiazda serialu "Plotkara", została ogłoszona nową twarzą zapachu Galliano, który ukaże się tej jesieni.

 • The Pretty Reckless: Kontrowersyjna? Ja?

  Gdy seksowna blondwłosa nastolatka z popularnego serialu zakłada rockowy zespół, jest to z gruntu podejrzane. Gdy jeszcze wywołuje przy tym różnorakie skandale, podejrzliwość słusznie narasta. Czy to aby nie kolejna Miley Cyrus? Nie! Taylor Momsen i jej zespół The Pretty Reckless konsekwentnie nagrywają piosenki na tyle ostre, głośne i prowokacyjne, że trudno ich zaklasyfikować jako kolejny

 • Królowa nie chce świecić przykładem

  Gwiazda serialu "Plotkara" - 16-letnia Taylor Momsen - twierdzi, że ludzi nie powinno obchodzić to, że pali papierosy. Aktorce nie zależy na tym, aby być wzorem do naśladowania dla nastolatek.

 • Gwiazda "Plotkary" w reklamie

  Taylor Momsen, gwiazda serialu " Plotka ra", została ogłoszona nową twarzą zapachu Galliano, który ukaże się tej jesieni.

Zdjęcia na temat: taylor momsen aktorka
Wideo na temat: taylor momsen aktorka
 • Służące

  "Służące" to pełna ciepła opowieść o niezależnych i silnych kobietach, które od szeptów rozpoczęły wielkie i głośne zmiany społeczne. Akcja filmu toczy się w stanie Missisipi w latach 60. ubiegłego wieku. Skeeter (Emma Stone) właśnie skończyła studia. Marzy o karierze pisarki, nie myśli zaś ani o małżeństwie, ani o dzieciach, ku konsternacji swej matki i konserwatywnych przyjaciółek. Przeprowadza wywiad z Aibileen (nominowana do Oscara Viola Davis), czarnoskórą służącą w jednym z...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...

 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.

Dyskusje na temat: taylor momsen aktorka