• Informacje na temat:

  taylor momsen plotki

Artykuły na temat: taylor momsen plotki
 • Jenny powraca!

  Przy pracy na planie trzeciego sezonu było sporo plotek na temat kapryśnego zachowania Taylor Momsen oraz niemożności jej współpracy z pozostała częścią obsady. Dlatego twórcy podjęli decyzję, aby młoda aktorka na chwilę opuściła serial. W ostatnim odcinku trzeciego sezonu dziewczyna wyjeżdża do matki w Hudson. Jak podaje grupa fanów na Twitterze, postać Jenny ma wrócić! Najpierw pojawi się...

 • Trzeci sezon w Polsce

  ...to brać pod uwagę. Jenny Humphrey (Taylor Momsen) sprzedała loft w Brooklynie i teraz mieszka w luksusowej dzielnicy Manhattanu, Upper East Side, w modnym penthousie. Do takich zmian przekonał ją...

 • Gwiazda "Plotkary" w reklamie

  Taylor Momsen, gwiazda serialu " Plotka ra", została ogłoszona nową twarzą zapachu Galliano, który ukaże się tej jesieni.

 • 16-latka gra ostro

  16-letnia amerykańska aktorka Taylor Momsen (" Plotka ra", "Paranoid Park", "Grinch", "Mali agenci 2") wkracza na ścieżkę muzycznej kariery. Jeżeli komuś przychodzą do głowy skojarzenia z Miley Cyrus czy Ashley Tisdale to jest w grubym błędzie.

 • 16-latka paliła na scenie!

  Głosy krytyki płynące od przedstawicieli kampanii antynikotynowych spadły na 16-letnią wokalistkę zespołu The Pretty Reckless - Taylor Momsen.

 • 16-latka wymiotowała na scenie

  16-letnia wokalistka i aktorka Taylor Momsen nie będzie dobrze wspominać festiwalu Bamboozle, który odbył się w New Jersey na początku maja.

 • Skandalistka wraca do serialu

  Wygląda na to, że Taylor Momsen wróci na plan "Plotkary". Jej bohaterka - Jenny Humphrey - jesienią zaangażuje się w event ze świata mody i weźmie udział w... bijatyce z Blair Waldorf. Będzie ostro!

 • Duża Courtney i mała Courtney

  Gdy słyszysz "blondwłosa wokalistka", przed oczami najpewniej staje ci Britney Spears, Madonna, Lady GaGa, Gosia Andrzejewicz, dziewczyna Nergala i tak dalej. Jeżeli ta lista wcale ci się nie podoba, czytaj dalej.

Wideo na temat: taylor momsen plotki
 • Służące

  "Służące" to pełna ciepła opowieść o niezależnych i silnych kobietach, które od szeptów rozpoczęły wielkie i głośne zmiany społeczne. Akcja filmu toczy się w stanie Missisipi w latach 60. ubiegłego wieku. Skeeter (Emma Stone) właśnie skończyła studia. Marzy o karierze pisarki, nie myśli zaś ani o małżeństwie, ani o dzieciach, ku konsternacji swej matki i konserwatywnych przyjaciółek. Przeprowadza wywiad z Aibileen (nominowana do Oscara Viola Davis), czarnoskórą służącą w jednym z...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...

 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.