• Informacje na temat:

  taylor swift aktorka

Artykuły na temat: taylor swift aktorka
 • Miley Cyrus spotyka się z byłym znanej aktorki?

  Miley Cyrus (21 l.) ponoć znów jest zakochana! Jej rzekomy wybranek to były chłopak jej koleżanki po fachu, Taylor Swift (24 l.)!

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Selena Gomez chce uwieść byłego swojej przyjaciółki!

  Selena Gomez (23 l.) ponoć od dłuższego czasu ma chrapkę byłego chłopaka Taylor Swift (26 l.), Calvina Harrisa (32 l.)!

 • Barbra Streisand z najpopularniejszą płytą globu!

  Ponad 50 lat po swoim debiucie Barbra Streisand umieściła na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt na świecie swój najnowszy album - "Partners".

 • Kolejne rozstanie gwiazd

  Nowy Rok para amerykańskich celebrytów, Taylor Swift i Jake Gyllenhaal przywitali osobno. Okazuje się, że krótki związek piosenkarki z aktorem zakończył się już w zeszłym miesiącu.

 • Taylor Swift: Czas na Hollywood?

  Amerykańska wokalistka Taylor Swift, choć ma zaledwie 23 lata, w świecie muzyki pop osiągnęła już wszystko. Przyszedł, zatem czas na otwarcie kolejnego rozdziału w karierze. Gwiazda piosenki pragnie teraz podbić Hollywood.

 • Gwiazdor marzy o rodzinie

  Gwiazdor Hollywood Jake Gyllenhaal wyznał, iż pragnie się ustatkować i mieć dzieci w myśl zasad, które wpoili mu rodzice. 29-letni aktor obecnie spotyka się z młodszą o 9 lat piosenkarką Taylor Swift .

 • MTV EMA: Gwiazdami Taylor Swift i Muse, powrót No Doubt

  11 listopada odbędzie się 19. gala MTV Europe Music Awards we Frankfurcie. Obecność na gali potwierdzili wokalistka Taylor Swift, brytyjskie trio Muse i wracający po 11-letniej przerwie No Doubt.

 • Widzowie "Twoja twarz brzmi znajomo" nie kryją wściekłości! Anna Dereszowska jest tam faworyzowana?

  Kiedy w czwartym odcinku"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Dereszowska wcielając się w Taylor Swift zwyciężyła, widzowie nie kryli oburzenia.  Wielu twierdziło, że nie był to najlepszy, a najgorszy występ(...) widzów z pewnością nie zgadzają się jurorzy, którzy wprost pieją z zachwytu, gdy Anka wychodzi na scenę. Nic więc dziwnego, że aktorka po pięciu tygodniach występów znajduje się na czele rankingu...

 • Wystarczy tequilla i śpiewa jak z nut

  Amerykańska aktorka Hayden Panettiere, która śpiewająco wciela się w postać piosenkarki country w serialu "Nashville", obawia się porównań do Taylor Swift. Z tego powodu gwiazda małego ekranu nie nagra własnej płyty.

Wideo na temat: taylor swift aktorka
 • Dawca pamięci

  Film oparty jest na bestsellerowej powieści Lois Lowry z 1993 roku o tym samym tytule. Opowiada historię chłopca o imieniu Jonas, który żyje w fikcyjnym świecie bez wad. Społeczeństwo jest szczęśliwe, a pojęcia wojny, bólu, wyboru, smutku i innych uczuć nie są mu znane. Każdy ma przypisaną rolę i żyje według ściśle określonych zadań. W wieku 12 lat Jonas otrzymuje swoją rolę - ma zostać "Odbiorcą wspomnień". Rozpoczyna szkolenie pod okiem byłego "Odbiorcy", starszegoo człowieka, który będzie...

 • Służące

  "Służące" to pełna ciepła opowieść o niezależnych i silnych kobietach, które od szeptów rozpoczęły wielkie i głośne zmiany społeczne. Akcja filmu toczy się w stanie Missisipi w latach 60. ubiegłego wieku. Skeeter (Emma Stone) właśnie skończyła studia. Marzy o karierze pisarki, nie myśli zaś ani o małżeństwie, ani o dzieciach, ku konsternacji swej matki i konserwatywnych przyjaciółek. Przeprowadza wywiad z Aibileen (nominowana do Oscara Viola Davis), czarnoskórą służącą w jednym z...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...