• Informacje na temat:

  taylor swift rzuciła

Artykuły na temat: taylor swift rzuciła
 • Miley Cyrus spotyka się z byłym znanej aktorki?

  Miley Cyrus (21 l.) ponoć znów jest zakochana! Jej rzekomy wybranek to były chłopak jej koleżanki po fachu, Taylor Swift (24 l.)!

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Młoda piosenkarka i skandalistka po rozstaniu z Liamem Hemsworthem jesienią zeszłego roku rzuciła się w wir romansów. Plotkowano, że spotykała się m.in. ze swoim producentem muzycznym, ojcem Justina Biebera oraz byłym chłopakiem Taylor Swift, Daglasem Boothem. Od jakiegoś czasu krążą pogłoski, że jej nowym partnerem jest jej asystent, Cheyne Thomas, z którym od dawna utrzymywała także...

 • Katy Perry w Krakowie: I jak tu jej nie kochać? (relacja z koncertu)

  Jeżeli w muzyce chodzi o to, by uszczęśliwiać ludzi, Katy Perry przez ponad dwie godziny koncertu w Krakowie zrobiła z nas największych szczęściarzy na świecie. I wcale nie piszę tego w imieniu najmłodszych słuchaczy.

 • Wcale jej nie zdradzał

  Joe Jonas z grupy Jonas Brothers był wierny swojej byłej już dziewczynie, piosenkarce country Taylor Swift.

 • 20-latka dla kariery wykorzystała skandal?

  Kanye West ponownie wywołał kontrowersje wypowiedzią na temat skandalu, jakiego dopuścił się podczas rozdania MTV Video Music Awards w 2009 roku.

 • Premier do jurora "Idola": Pomożecie?

  Simon Cowell, rozchwytywany juror "Idola" i "Mam talent", za namową premiera Wielkiej Brytanii Gordona Browna organizuje gwiazdorski skład do nagrania piosenki na pomoc Haiti, tragicznie doświadczonego przez trzęsienie ziemi.

 • Najbardziej irytujące przeboje tegorocznego lata

  Mielno. Albo Rowy. Smażalnia ryb. Słońce przypieka twarz. Morska bryza żeni zapach plaży i frytek. Nasz dorsz już prawie gotowy. Skwierczący olej jeszcze nigdy tak pięknie nie udawał, że jest świeży. Ślinka cieknie. Jest tak przyjemnie, że tylko jedna rzecz może zepsuć ten błogostan. Irytująca piosenka.

 • Max Martin: Szara eminencja muzycznego show-biznesu

  Nikt nie skomponował więcej przebojów pop niż on. 41-letni Szwed Max Martin już od dwóch dekad wyznacza trendy na listach przebojów.

 • Świat się śmieje. Z nich

  Zobacz 10 najbardziej wykpiwanych gwiazd muzycznego show-biznesu. Czym sobie na tę niewdzięczną rolę zasłużyły?

Wideo na temat: taylor swift rzuciła
 • Dawca pamięci

  Film oparty jest na bestsellerowej powieści Lois Lowry z 1993 roku o tym samym tytule. Opowiada historię chłopca o imieniu Jonas, który żyje w fikcyjnym świecie bez wad. Społeczeństwo jest szczęśliwe, a pojęcia wojny, bólu, wyboru, smutku i innych uczuć nie są mu znane. Każdy ma przypisaną rolę i żyje według ściśle określonych zadań. W wieku 12 lat Jonas otrzymuje swoją rolę - ma zostać "Odbiorcą wspomnień". Rozpoczyna szkolenie pod okiem byłego "Odbiorcy", starszegoo człowieka, który będzie...

 • Służące

  "Służące" to pełna ciepła opowieść o niezależnych i silnych kobietach, które od szeptów rozpoczęły wielkie i głośne zmiany społeczne. Akcja filmu toczy się w stanie Missisipi w latach 60. ubiegłego wieku. Skeeter (Emma Stone) właśnie skończyła studia. Marzy o karierze pisarki, nie myśli zaś ani o małżeństwie, ani o dzieciach, ku konsternacji swej matki i konserwatywnych przyjaciółek. Przeprowadza wywiad z Aibileen (nominowana do Oscara Viola Davis), czarnoskórą służącą w jednym z...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...