• Informacje na temat:

  te gwiazdy nie zdały matury

Artykuły na temat: te gwiazdy nie zdały matury
 • Matura 2017: Znamy wyniki matury Julki Wróblewskiej! Zdała?!

  Maj to stresujący okres dla maturzystów. Również Julka Wróblewska (18 l.) zmaga się z trudami egzaminów i dzieli się swoimi przeżyciami z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz pochwaliła się wynikami z języka polskiego!

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • "M jak miłość": Julia Wróblewska - tanecznym krokiem do matury

  ...średnio zaawansowanym. Czy taniec to dla ciebie sposób na relaks w przerwach między pracą na planie zdjęciowym i przygotowaniami do matury? - Taniec pozwala mi psychicznie odpocząć. Kiedy się(...)Dlaczego zaproponowałaś, abyśmy spotkali się akurat w studiu tanecznym Agustina Egurroli? - Po udziale w "Tańcu z gwiazdami" taniec jest wciąż moją pasją i kontynuuję naukę w tym zakresie...

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Syn Górniak chce być gwiazdą internetu. Jak Leonek Steczkovsky-Myszkovsky

  Edyta Górniak (44 l.) przeniosła się do Ameryki, by ukochany syn Allanek dorastał w normalności i z dala od wścibskich paparazzich. Ale chłopiec ma swoje plany i, podobnie jak matka, też chce zostać gwiazdą!

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Tyszkiewicz nie zdała matury

  Beata Tyszkiewicz w swoich wspomnieniach - wynurzeniu dla tabloidu wyznaje, że nie zdała matury pisemnej z języka polskiego. Jak do tego doszło? Dostałam temat "Satyra i komedia w XVIII wieku(...). Siostry oceniły moja pracę jako nie na temat (...). Nie spodobałam się pani kurator, która przyjechała na maturę. No i nie zdałam matury pisemnej z polskiego. Beata Tyszkiewicz otrzymała szansę...

 • Kto zda maturę?

  Będą naukowe eksperymenty w wykonaniu Radka Brzózki, występy artystyczne, gwiazdy, wspomnienia i... maturalne pytania!

 • Agnieszka Włodarczyk odciśnie dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach!

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z niezapomnianej "Plebanii", pierwsze dni lipca spędzi w Międzyzdrojach. Organizatorzy tegorocznej edycji Festiwalu Gwiazd uznali bowiem, że powinna znaleźć się w gronie sław, które odcisną swe dłonie w Alei Gwiazd!

 • Polskie gwiazdy bez matury

  Najwyraźniej egzamin dojrzałości nie jest konieczny do odnoszenia sukcesów na listach przebojów.