• Informacje na temat:

  teatr cieni

Artykuły na temat: teatr cieni
 • Toghun zaprasza na dwór teatr cieni. W czasie przedstawienia pani Ki rozwiązuje zagadkę skarbu El Temura. Domyśla się, gdzie został ukryty. Regent Bayan...

 • Materia Prima, czyli Międzynarodowy Festiwal Teatru Formy w Krakowie

  3. edycja festiwalu Materia Prima obędzie się w dniach 21-28 lutego w Krakowie. To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które przybliża polskiej widowni Teatr Formy na najwyższym światowym poziomie.

 • Joanna Liszowska wraca do show-biznesu?

  Joanna Liszowska (37 l.) wraca po bardzo długiej przerwie do świata polskiego show-biznesu. Po tym, jak kilka lat temu doprowadziła do stłuczki kierując samochód pod wpływem alkoholu, celebrytka usunęła się w cień. Na próżno wypatrywaliśmy jej na modnych imprezach i ściankach. Liszowska w pełni poświęciła się życiu rodzinnemu. Jednak teraz będziemy mogli ją podziwiać na deskach teatru, gdzie...

 • Andrzej Gałła: Swój chłop

  Żaden serial, w którym grałem, nie miał tak dużej i różnorodnej widowni - przyznaje aktor, który w "Kiepskich" jest prezesem spółdzielni mieszkaniowej. Andrzej Gałła opowiada, jakie są cienie popularności i dlaczego zrezygnował z kariery w Warszawie.

 • "Świat według Kiepskich": Andrzej Gałła to swój chłop

  ...– Żaden serial, w którym grałem, nie miał tak dużej i różnorodnej widowni – przyznaje Andrzej Gałła, który w „Kiepskich” jest prezesem spóldzielni mieszkaniowej. Nam opowiada, jakie są cienie popularności i dlaczego zrezygnował z kariery w Warszawie.

 • Bartek Wrona "Jesteś wolna": Wokalista rusza w "Rejs"

  Na stronach Interii możecie premierowo zobaczyć teledysk "Jesteś wolna" Bartka Wrony.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka o Halloween

  Aktorka od dziecka lubi przebierane imprezy. W tym roku nie planuje jednak halloweenowej zabawy. Ostatni wieczór października gwiazda spędzi w pracy, gra bowiem spektakl w teatrze. Jak przyznaje, nie ma też czasu, aby przygotowywać się do takiej imprezy.

 • Pochowano Stanisława Mikulskiego

  Minister kultury, artyści i mieszkańcy Warszawy pożegnali w piątek Stanisława Mikulskiego, którego pogrzeb odbył się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. - Serialowy Kloss, grany przez tego aktora, uosabia bohaterstwo i odwagę - powiedziała Małgorzata Omilanowska.

 • Kacper Kuszewski pogrążony w żałobie!

  .... Jarosław Kuszewski miał 81 lat. Miłośnikom kina znany jest z takich produkcji jak "Matka Joanna od Aniołów" oraz "Cień". Większość swej kariery spędził jednak na deskach teatralnych. Od lat związany był z Teatrem Bałtyckim w Koszalinie.  Kacprowi i jego całej rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

 • Budka Suflera z Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski

  Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył członków zespołu rockowego Budka Suflera - Krzysztofa Cugowskiego, Romualda Lipko, Tomasza Zeliszewskiego. Grupa kończy w tym roku swoją działalność.