• Informacje na temat:

  teatr rozrywki

Artykuły na temat: teatr rozrywki
 • "M jak miłość": Tamara Arciuch jako sprzątaczka-celebrytka!

  Spektakl na pograniczu teatru i kabaretu. Niezliczone wcielenia aktorskie, niespotykana forma i zaskakujące interakcja z publicznością. To dowcipny i mądry przekaz o międzynarodowych stereotypach, sile mediów i roli celebrytów we współczesnym świecie. W rolach głównych Tamara Arciuch, Bartosz Opania i Bartek Kasprzykowski.

 • Teatr Tomasza Karolaka działa już 5 lat

  Zdaniem Tomasza Karolaka podstawą dobrze funkcjonującego teatru jest sięganie po niebanalny repertuar i zespół ludzi, którzy znają się od lat i mają do siebie zaufanie. Stołeczna scena IMKA w tym roku świętuje 5-lecie swojej działalności.

 • Edmund Fetting: Kobiety za nim szalały, ale były bez szans!

  Edmund Fetting (†73 l.) to jedna z bardziej tajemniczych i jednocześnie niezwykle barwnych postaci świata polskiej rozrywki...

 • Zbiórka środków na leczenie Krzysztofa Globisza

  27 marca przypada Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji aż do 3 kwietnia będzie można nabyć specjalne bilety na wybrane spektakle w promocyjnych cenach. Akcji towarzyszyć będzie zbiórka środków na leczenie i rehabilitację wybitnego aktora Narodowego Starego Teatru - Krzysztofa Globisza.

 • "Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak zaprasza na szaloną terapię!

  Grażyna Wolszczak, czyli serialowa Basia Brzozowska z telenoweli "Na Wspólnej", dołączyła do grona aktorów, którym zamarzył się własny teatr. 30 listopada br. premiera pierwszego spektaklu "Pozytywni" z plejadą gwiazd w obsadzie. Poznaj szczegóły!

 • Natalia Lesz trenuje "małych gigantów"

  Natalia Lesz urodziła córkę i przeprowadziła się do Zabrza. Występuje w chorzowskim Teatrze Rozrywki, a do Warszawy przyjeżdża, gdy wymaga tego praca. Teraz będziemy oglądać ją w najnowszym show TVN "Mali giganci".

 • Przypominamy, co jest ważne w życiu

  Kacper Kuszewski marzy, by Marek Mostowiak przestał być grzeczny. Wolałby, żeby podrywał piękne kobiety, robił lewe interesy i - we współpracy z Jimem Carreyem - zamienił serialową Grabinę w park rozrywki. Chciałby też nakręcić odcinek "M jak miłość" z gościnnym udziałem brytyjskich aktorów, do których ma słabość.

 • Take 6 w świątecznym nastroju na dwóch koncertach w Polsce

  Na początku grudnia do Polski przyjedzie Take 6, jedna z najlepszych wokalnych jazzowych grup na świecie.

 • Ciachorowski uwiedzie... Krystynę Sienkiewicz!

  Tomasz Ciachorowski, czyli niezapomniany Michał Duszyński z "Majki", przygotowuje się do premiery sztuki "Harold i Matylda", która 25 marca trafi na afisz stołecznego Teatru Komedia. Gra w niej młodego chłopaka zafascynowanego kobietą starszą od niego o... 60 lat!

 • "Klan": Czekają ich porcelanowe gody

  Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk grają w "Klanie" małżonków już od 18 lat. Niedługo świętować będą porcelanowe gody. Aktorzy przyznają jednak, że początkowo z dystansem podchodzili do roli w telenoweli.

Zdjęcia na temat: teatr rozrywki
Wideo na temat: teatr rozrywki
 • Burleska

  W pełnym scenicznego rozmachu musicalu "Burleska" /Burlesque/ reżyser i autor scenariusza Steven Antin stworzył znakomitą wizualnie i muzycznie opowieść o spełnionych marzeniach zaistnienia w show biznesie i drodze do sławy. Ta klasyczna forma filmowej rozrywki w rękach Antina nabiera nowego, świeżego i oszałamiającego wyrazu. Ali (Christina Aguilera), dziewczyna z małego miasteczka obdarzona wspaniałym głosem marzy o scenicznej karierze, wierząc, że jej starania nie pozostaną tylko pustymi...

 • Muppety

  W czasie wakacji w Los Angeles, największy fan Muppetów Walter oraz para jego przyjaciół - Gary (Jason Segel) oraz Mary (Amy Adams) odkrywają nikczemny plan nafciarza Texa Richmana (Chris Cooper). Zamierza on zburzyć Teatr Muppetów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto. Chcąc ocalić teatr i pomóc w wystawieniu największego przedstawienia Muppetów w historii, Walter, Mary i Gary muszą zebrać 10 mln dolarów i pomóc Kermitowi zjednoczyć starą ekipę Muppetów, których drogi się...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

Dyskusje na temat: teatr rozrywki
 • Re: Olga Frycz o odejściu z "M jak miłość": Chcę grać rzeczy bardziej ambitne, ale to fajny serial

  Bardzo lubię grę Pani Olgi. Lubię polskie seriale i aktorów w nich grających. Cała szczęście, że są (seriale i aktorzy w nich grający). Mam głęboko w nosie mędrców głoszący objawione prawdy o tym, że ambitni aktorzy grają tylko w teatrach. Teatr wielkim jest, ale na co dzień potrzebuję także lekkiej rozrywki w postaci serialu. Życzę pani Olgo sukcesów w wielu filmach.

 • Re: Premiera z pompą!

  Spektakl ten wystawiany był w Teatrze Rozrywki (nie dodaję że w Chorzowie bo Teatr Rozrywki jest tylko jeden). Najlepszym tego typu teatrze w Polsce (no ok, Roma też jest świetna, ale niestety ma za rzadko premiery)

 • Re: Najważniejsza jest dobra zabawa

  gra nie żle i muszę przyznać że jednak nadaje się na role komediowe:))))Ba.... Polecam Andrzeja Deskura na teatralnych deskach! Np. w spektaklu "Kogut w rosole" (krakowski Teatr Scena STU lub chorzowski Teatr Rozrywki) pokazuje swój prawdziwy talent, nie tylko aktorski, ale i komediowy! A oprócz tego niezłe ciało! ;)

 • Re: Serialowy przewodnik

  do ~tomek takie podejście jest niewłaściwe bo musiała bym całkowicie wyłączyć tv, przecież płacę abonament i mam prawo wymagać rozrywki na poziomie np.klasyka kina światowego,teatr tvp,a i gdzie są filmy Zanussiego z przepiękną muzyką Kilara, chyba na zachodzie częściej oglądają perełki naszej kultury niż my u siebie w kraju. Niedługo całkiem zaleją nas te seriale i jaka to melodia i reklamy .