• Informacje na temat:

  teatr sabat

Artykuły na temat: teatr sabat
 • Jolanta Mrotek cieszy się, że odeszła z Teatru Sabat!

  Rok temu pożegnała się z Teatrem Sabat, w którym spędziła 14 lat. - Oddałam tej scenie serce i kawał życia - wyznaje aktorka i tancerka Jolanta Mrotek. - Razem z mężem pomagaliśmy Małgorzacie Potockiej tworzyć ten teatr. Wymagało to wielu poświęceń. Taniec, śpiew, wielogodzinne treningi i próby do przedstawień zajmowały cały czas. - Niestety, nie czułam się ani doceniana, ani nie byłam na czas...

 • Jan Nowicki rozwodzi się z Małgorzatą Potocką

  Po 5 latach rozpadło się małżeństwo Jana Nowickiego i Małgorzaty Potockiej - dowiedziała się "Gazeta Krakowska". Według dziennika, para jest już po pierwszej rozprawie rozwodowej.

 • Marcel Sabat o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Po programie będę szkolić wokal

  Marcel Sabat nie ukrywa, że udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wiąże się z silnymi emocjami, dużym stresem i ogromnym wysiłkiem. Tempo pracy jest bardzo duże, a czasu na odpoczynek pozostaje niewiele.

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Pracownicy Teatru Sabat będą zeznawać na korzyść Jana Nowickiego!?

  Jan Nowicki (74 l.) chce rozwodu z orzeczeniem o winie. Na jego korzyść będą zeznawać podobno... pracownicy teatru, którego właścicielką jest Małgorzata Potocka!

 • Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Sondażu " Teatr Sabat SMS" (dalej: Sondaż) jest INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie os. Teatralne 9 a 31-946 Kraków,...

 • Natalia Siwiec "głodna teatru": Czekam na propozycje

  Natalia Siwiec (33 l.) nie kryje, że ma apetyt na dalszą karierę aktorską. Obecnie występuje w teatrzyku Sabat i jednym spektaklu teatralnym. Liczy jednak na kolejne propozycje.

 • Szyc i Dereszowska w latach 40.

  Teatr Sabat. Półmrok. Na scenie Anna Dereszowska, w stylizacji na lata 40., nuci zmysłową melodię niczym Marlena Dietrich. Przy stoliku jej występ obserwują Borys Szyc, Wojciech Solarz i Michał Żurawski.

 • Skandal w Teatrzyku Sabat. Małgorzata Potocka nie płaci swoim artystom!

  Nad tancerką i dyrektorką Teatrzyku Sabat zawisły czarne chmury. Nie dość, że jej rozwód z Janem Nowickim jest przesądzony, to jeszcze odwracają się od niej przyjaciele i współpracownicy. Małgorzata straciła już aktora Dariusza Kordka, który odszedł do Teatru Roma. Mimo to jego nazwisko wziąć widnieje na stronie oficjalnej Sabatu i na afiszu zapowiadającym spektakl "Życie jest sceną". Jak...

 • Natasza Urbańska w kabarecie

  W warszawskim Teatrze Sabat kręcono we wtorek, 17 sierpnia, sceny do filmu Jerzego Hoffmana "Bitwa Warszawska 1920". Na planie, w sekwencji kabaretowej, pojawiły się m.in. Natasza Urbańska, wcielająca się w przedwojenną tancerkę, oraz Ewa Wiśniewska.

Wideo na temat: teatr sabat
 • Marcel Sabat projektuje ubrania

  idę do teatru, spotykam się ze znajomymi, uwielbiam sobie ten czas jakoś umilać, żeby tego czasu było coraz mniej, ale żeby więcej robić w swoim życiu – mówi Marcel Sabat.(...)Znany z filmu "Kamienie na szaniec" Marcel Sabat rozwija własną markę odzieżową. Twierdzi, że projektowanie mody daje mu możliwość rozwoju zawodowego i poznawania nowych ludzi. Sam prowadzi swoją

 • Natalia Siwiec czeka na propozycje: Jestem głodna teatru

  Natalia Siwiec ma nadzieję na dalszą karierę aktorską. Obecnie występuje w rewii Teatru Sabat i jednym spektaklu teatralnym, liczy jednak na kolejne propozycje.