• Informacje na temat:

  teatr stacja

Artykuły na temat: teatr stacja
 • Recenzja spektaklu zdruzgotała Kożuchowską. Do dzisiaj nie udało jej się wrócić do teatru!

  Ostatnie dni spędzała z rodziną w Portugalii, ale myślami była już w Polsce.  "Skończył mi się urlop wychowawczy, wracam do pracy w Teatrze Narodowym" - powtarza ostatnio w wywiadach. Ten formalny(...) proponowanych jej ról i nie zgodziła się na to, co ostatnio jej zaoferowano. "Rozmawiałem już z nią o tym" – mówi tygodnikowi Jan Englert – dyrektor Teatru Narodowego. U większości aktorów młodego...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska gospodynią programu "Niepokonane"

  Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do roli gospodyni programu telewizyjnego. Na antenie stacji ID znana aktorka poprowadzi program "Niepokonane", przedstawiający prawdziwe historie kobiet, które zdołały uciec z rąk swoich oprawców.

 • Zamachowski wyleci z teatru przez Monikę!?

  Jeszcze dwa lata temu Zamachowski był uznawany za prawdziwego artystę, dzięki czemu teatry wręcz biły się o jego zatrudnienie. Niestety, odkąd związał się z dziennikarką, jego kariera podążyła(...) sprawdza się idealnie, spadająca oglądalność świadczy nieco inaczej, ale może to tylko chwilowe. Jednak zmiana stylu Zbyszka na bardziej luzacki i komercyjny nie przypadła do gustu władzom Teatru...

 • RMF FM ma 25 lat. Specjalne atrakcje z okazji jubileuszu

  25 lat temu, w samo południe 15 stycznia 1990 roku rozpoczęło nadawanie Radio RMF FM. Z okazji okrągłego jubileuszu stacja nadająca z Kopca Kościuszki w Krakowie przygotowała specjalne atrakcje dla swoich słuchaczy.

 • "Kocia kołyska" Kurta Vonneguta na małym ekranie

  ...wystawiano ją na deskach teatru. Planowano również nakręcić filmową adaptację - autorem scenariusza miał być James V. Hart ("Kontakt").

 • Jubileusz Wojciecha Pokory

  2 października Wojciech Pokora skończy 80 lat. Z tej okazji stacja TVP Seriale zorganizowała aktorowi jubileusz w siedzibie TVP, na którym oprócz samego jubilata, pojawiły się też jego ekranowe partnerki z popularnych seriali - Anna Seniuk z "Czterdziestolatka" oraz Hanna Bieniuszewicz z serialu "Alternatywy 4".

 • "Les Misérables" jako opera mydlana?

  Stacja FOX zatwierdziła scenariusz pilotowego odcinka serialu, którego akcja oparta będzie na motywach z musicalu "Les Misérables".

 • Wojciech Pokora kończy 80 lat!

  Wojciech Pokora, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych, znany między innymi z ról w filmach "Poszukiwany, poszukiwana", "Brunet wieczorową porą", seriali "Czterdziestolatek", "Alternatywy 4", "Przygody psa Cywila" i "Kabaretu Olgi Lipińskiej", kończy w czwartek, 2 października, 80 lat.

 • Grażyna Torbicka zastąpi Wendzikowską w TVN? Sensacyjne doniesienia!

  ...z hollywoodzkimi gwiazdami" - czytamy. Notowania "Wendzonki" w ostatnim czasie spadły. Przyczyniła się do tego m.in. nieznajomość historii teatru, z którą Anka nawet się nie kryje (podczas jednego...

 • Wielka gala urodzinowa RMF FM: Największe gwiazdy i pół miliona zł do wygrania

  7 lutego (sobota) o godzinie 20, na antenie Polsatu rozpocznie się transmisja wielkiej gali urodzinowej RMF FM.

Zdjęcia na temat: teatr stacja
Dyskusje na temat: teatr stacja
 • Re: "Na dobre i na złe": Dramat! Witek ciężko ranny na misji w Afryce!

  Co to za wysyp śmierci , wypadów w tych telenowelach syndrom Hanki Mostowiak czy co , , za dużo tego bełkotu na każdym kanale.To przypomina wyścig, która stacja lepsza kto kogo przebije .Niech na jedynce powróci teatr telewizji na świecie ze spektaklami BBC .Telenowelą mówimy stanowcze nie!.