• Informacje na temat:

  teatr zielony

Artykuły na temat: teatr zielony
 • Tomasz Karolak jest zadłużony?! Prawda wyszła na jaw!

  Polityk oskarża aktora, Tomasza Karolaka (48 l.), że nie spłacił zaciągniętej pożyczki. Wszystkiemu winny ukochany teatr Karolaka - "Imka".

 • Z aresztu na scenę "Must Be The Music"

  Sześć lat był poszukiwany listem gończym, trzy lata spędził w więzieniu. W niedzielę (19 października) na scenie "Must Be The Music" pojawi się Max Faley. Poznajcie niesamowitą historię człowieka, którego uratowała miłość do muzyki.

 • "Przyjaciółki": Bez zgrzytów

  Aktorstwo to przypadek czy świadoma decyzja? - Połknęłam bakcyla już w wieku dwunastu lat, kiedy do mojej klasy zaproszono elegancką panią, aktorkę gorzowskiego teatru, która założyła w moim rodzinnym mieście, czyli Zielonej Górze, Małą Akademię Teatralną. Szukała do niej chętnych, a ja pomyślałam: czemu nie? Poszłam na wstępne przesłuchanie i... dostałam się. Było nas kilkanaście osób...

 • Zbigniew Waleryś: Jak trzech Żydów

  W aktorskiej karierze od 20 lat pomaga mu broda!

 • David Morse: Przed kamerą uczucia są mniej intensywne

  Amerykański aktor David Morse, znanym m.in. z filmów "Tańcząc w ciemnościach" czy "Zielona Mila", a także seriali "Nocny kurs" i "Dr House", tylko nam zdradził co woli: kino czy teatr, jaki jest jego ulubiony czarny charakter oraz dlaczego chce odwiedzić Polskę!

 • Roma Gąsiorowska: Uczy i występuje

  Roma Gąsiorowska realizuje się artystycznie na wielu polach. Ostatnio zagrała w filmie "Warsaw by Night", opowieści o kobietach w wielkim mieście. Cały czas działa też jako nauczycielka - w marcu startują jej warsztaty, nie tylko o profilu aktorskim.

 • ​Tu się tyle dzieje!

  ...(Zielonogórski Ośrodek Kultury), teatr, filharmonia, RCAK (Regionalne Centrum Animacji Kultury) i inni. Tu naprawdę tyle się dzieje! - dodaje aktorka. Co wydarzy się u Izy Sajdak po wakacjach? Uwaga, spoilery...

 • "Złotopolscy": Pokochała ich cała Polska

  Zarówno dla Anny Milewskiej jak i dla Henryka Machalicy udział w serialu "Złotopolscy" był rolą życia. Oboje spełniali się zawodowo na scenach teatralnych, w filmach i serialach zazwyczaj grali mniejsze role i epizody. Cała Polska poznała i pokochała tę parę w 1997 roku, kiedy pojawili się na małym ekranie jako Julia Kamieniecka i Dionizy Złotopolski.

 • Marzy o wydaniu płyty i wygranej na festiwalu

  ...płyty ze swoimi ukochanymi piosenkami w zupełnie nowych, zaskakujących aranżacjach. Występuje też w muzycznych przedstawieniach w warszawskich teatrach, chętnie pojawia się w charakterze śpiewającej...

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

Zdjęcia na temat: teatr zielony