• Informacje na temat:

  tede

Artykuły na temat: tede
 • 40-letni raper Tede jest w świetnej formie! Jak on to robi?

  Jacek Graniecki, znany bardziej jako Tede (40 l.), to legenda polskiej kultury hiphopowej. Muzyk przeszedł ostatnio ogromną metamorfozę i udowodnił, że w każdym wieku można się wziąć za siebie.

 • Tede "Lecę jak Magik": Nowy numer rapera wzbudza sporo kontrowersji

  Jacek Graniecki, czyli Tede, czasami lubi wywołać trochę szumu wokół własnej osoby. Tym razem udało mu się to za sprawą odrzutu z płyty "Elliminati" pt. "Lecę jak Magik". Utwór niemal natychmiast stał się tematem numer jeden w środowisku hiphopowym.

 • Tede: Jestem wieśniakiem

  Nazywany Dodą hip-hopu, 34-letni raper Tede , nie ukrywa, że jest próżny i lubi wzbudzać na mieście sensację swoją czarną beemką. - Jestem wieśniakiem i potrafię się do tego przyznać - mówi.

 • Tede "Martwe ziomki": Teledysk i zapowiedź nowej płyty

  "Martwe ziomki" to pierwszy singel zapowiadający najnowszą płytę Tedego "Vanillah.Ajs" (pierwotnie "Vanilla Ice")

 • Tede został policjantem!

  Jacek Graniecki w środowisku hiphopowym znany jest jako Tede. Jesienią widzowie TVN zobaczą go w roli policjanta Roberta w sitcomie "Wszyscy kochają Romana" w reżyserii Jurka Bogajewicza. W jaki sposób został aktorem?

 • Dobrze wysmażona wołowina. 10 najciekawszych beefów w historii polskiego rapu

  Rywalizacja rodzi konflikty. Gdzie jak gdzie, ale akurat w rapie zawsze było ich pod dostatkiem, bo konkretny beef jest jedną z najważniejszych składowych tej muzyki. Postanowiliśmy więc zebrać dla was dziesięć najciekawszych starć, jakie miały miejsce na polskiej scenie. Wybór jest oczywiście do bólu subiektywny, dlatego czekamy na wasze propozycje w komentarzach!

 • Tede: Zawsze coś ciekawego wymyślę

  Galę Viva Comet 2011 poprowadzą raper Tede oraz prezenterka Kasia Kępka. Autorem oprawy tanecznej jest choreograf Agustin Egurrola.

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Tede oberwał na koncercie w Kołobrzegu

  Jacek Graniecki, występujący pod pseudonimem Tede , na koncercie w Kołobrzegu został zaatakowany przez jednego z mieszkańców nadmorskiego kurortu. Była to odpowiedź na słowa piosenki, będącej pochwałą Mielna.

 • Mainstream da się lubić. Przegląd 10 polskich płyt rapowych, które pojawią się w 2015 roku

  Na początku stycznia zaprezentowaliśmy wam dziesięciu świetnie rokujących raperów, którzy w tym roku powinni zrobić duży krok w przód, jeśli chodzi o docenienie. Dzisiaj za to zabieramy was z podziemia i przenosimy się do głównego nurtu, który w 2015 będzie miał nam sporo do zaoferowania.

Zdjęcia na temat: tede
Wideo na temat: tede
 • "Liroy był za krótki, Tede miał za sztywną gadkę...""

  - Zdecydowałem się zagrać w tym serialu, bo to całkiem ciekawe wyzwanie - powiedział raper Wujek Samo Zło. Z kim stanął w szranki o rolę?/ źródło: Agencja TVN/x-news

 • Tede jako "epicki baran"

  Jacek Tede Graniecki debiutuje na małym ekranie rolą w sitcomie "Wszyscy kochają Romana". Dla swojego bohatera nie ma litości...

 • Festiwal w Opolu zza kulis

  Gwiazdy Superjedynek i Kabaretonu podczas festiwalu w Opolu: Kayah, Piaseczny, Farna, Pectus, Tede, Marika, Brzózka, Pazura, Afromental, Grupa MoCarta,.

Dyskusje na temat: tede