• Informacje na temat:

  tede jury

Artykuły na temat: tede jury
 • Ruszyła "Fabryka Gwiazd"

  W piątkowy wieczór wyemitowano premierowy odcinek nowego show talentów telewizji Polsat - "Fabryka gwiazd". Jury pod przewodnictwem Kayah wytypowało 14 uczestników, którzy zamieszkają razem i powalczą o możliwość nagrania płyty oraz zaistnienia w muzycznym show biznesie.

 • Gdańsk: Najlepsze teledyski po raz 19.

  Dziś (10 września) tradycyjnie w Gdańsku rusza trzydniowa 19. już edycja Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2010. Na uroczystej gali nagrodzenia najlepszych teledysków wystąpi m.in. Czesław Śpiewa.

 • Doda zastąpi Kayah

  ...zastąpi "królowa brukowców" Dorota Rabczewska, która wabi przede wszystkim brakiem wrażliwości i wulgarną powierzchownością, co udowodniła będąc jurorką w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". W jury "Fabryki gwiazd" zasiądzie więc sama śmietanka: Doda, Tede, Marcin "Pisiorek", Marek Dutkiewicz...

 • Okno na świat?

  W dniach 1-2 sierpnia w twierdzy Boyen w Giżycku odbędzie się Mazury Hip-Hop Festiwal. Impreza ta może stać się oknem na świat polskiej sceny hiphopowej. Zeszłoroczny festiwal nieźle się udał, dlatego też i w tym roku ta dwudniowa impreza znalazła się w grafiku imprez organizowanych przez Giżyckie Centrum Kultury.

 • Blue Cafe: Srogi nauczyciel

  W telewizyjnym show "Fabryka gwiazd" uczestników szkolić będzie Paweł Rurak-Sokal, cieszący się opinią srogiego współpracownika lider grupy Blue Cafe.

 • Najlepsze klipy w Gdańsku

  W dniach 9-12 października w Gdańsku odbędzie się 17 Festiwal Polskich Wideoklipów Yach Film 2008. Poznaliśmy już listę nominowanych we wszystkich kategoriach.

 • "Must Be The Music": Materia z Jokerem

  Metalowa grupa Materia została zwycięzcą głosowania fanów programu "Must Be The Music" i jako laureat Jokera została pierwszym półfinalistą muzycznego show Polsatu.

 • Gdańsk dźwiga hip hop

  Hiphopowa uczta na festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2011 - Dance Edition. Impreza rusza 5 sierpnia w gdańskiej Bramie Oliwskiej.

 • Coraz mniej widzów "Fabryki gwiazd"

  W październiku "Fabryka gwiazd" odnotowała znaczny spadek oglądalności w stosunku do pierwszych emisji.

 • Yach Film: Nominacje

  9 października w Centrum św. Jana w Gdańsku wręczone zostaną nagrody za najlepszy polski teledysk. Festiwal Polskich Wideoklipów "Yach Film" odbędzie się po raz 13. Do zasadniczej części Festiwalu - konkursu polskich teledysków - zgłoszono rekordową liczbę prac (ponad 220!). Po raz pierwszy pojawiła się kategoria Anty-Yach dla "najbardziej obciachowego" teledysku roku.

Wideo na temat: tede jury
 • Fish Tank

  Nagrodzony przez Jury festiwalu w Cannes 2009 film w reżyserii uhonorowanej Oscarem Andrei Arnold. Przejmująca opowieść o dorastaniu i walce o swoje marzenia. Mia ma 15 lat. Nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie potrzebuje nikogo. Jej silny charakter i agresywna postawa budzą strach rówieśników. Gdy jest sama - tańczy. I wierzy w to, że kiedyś spełni swoje marzenia. Pewnego dnia jej matka przyprowadza do domu tajemniczego mężczyznę o imieniu Connor. Jego nieoczekiwana obecność wzburzy...

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Handlarz cudów

  Film opowiada pełną emocji historię Stefana (Borys Szyc), pielgrzymującego do Lourdes i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców chcących dotrzeć do ojca, który czeka na nie we Francji. Wspólna podróż sprawi, że pokonają bariery kulturowe, społeczne i religijne i na chwilę staną się rodziną. To opowieść o akceptacji, drodze do odpowiedzialności za drugiego człowieka i drodze do samego siebie przez drugiego człowieka. Z racji uniwersalnego tematu film został doceniony na Festiwalu Polskich Filmów...