• Informacje na temat:

  tede kukulski

Artykuły na temat: tede kukulski
 • "Nie wchodzę dwa razy do tej samej rzeki"

  ...okazało, wzbudził - z raperem Tede. Troszkę dziwnie przebiegła wtedy promocja mojej płyty, ponieważ to był remiks, to miała być taka rzecz dodatkowa, a stała się główną i na niej skupiła się promocja całej...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Natalia Kukulska w duecie z Tede

  Po dłuższej przerwie niebawem przypomni fanom o swym istnieniu Natalia Kukulska. W poniedziałek, 15 września, premierę będzie miał singel "Kamienie", promujący mającą się ukazać w październiku nową płytę wokalistki. W jednej z wersji tego utworu gościnnie pojawi się Tede, jeden z najpopularniejszych obecnie polskich raperów.

 • Nowe oblicze Natalii Kukulskiej

  Dotychczasowi fani Natalii Kukulskiej mogą być nieco zaszokowani jej nowym wizerunkiem. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to obcięte na krótko włosy. Wokalistka twierdzi, że zmieniła się również wewnętrznie, co będzie słychać na jej nowej płycie, ukazującej się w październiku.

 • Tede z Natalią

  Tede sprawił radość wszystkim posądzającym go o komercję i nagrał wspólny utwór z Natalią Kukulską. Piosenka nazywa się "Kamienie" i promuje nową płytę piosenkarki, będzie też do niej teledysk z udziałem Tedego. Kawałek będziecie mogli po raz pierwszy usłyszeć w najbliższą niedzielę o 16:00 w radiu ESKA.

 • Tede jak Papa Dance

  Tede to Papa Dance polskiego hiphopu - tak uważa Sylwester Latkowski, twórca filmu "Blokersi". Kontrowersyjny reżyser w listopadowym wydaniu czasopisma "Muza" opublikował artykuł, w którym bezlitośnie obnaża reguły rządzące polskim środowiskiem hiphopowym.

 • Pikej: Polacy tego nie rozumieją

  Piotr "Pikej" Kukulski za sprawą rozpaczliwych prób zrobienia kariery w hip hopie stał się pośmiewiskiem polskiego show-biznesu.

 • "Nigdy nie kopiowałam"

  W środę (28 listopada) Natalia Kukulska odpowiadała na pytania fanów w trakcie czata na stronach INTERIA.PL.

 • "Nie wchodzę dwa razy do tej samej rzeki"

  Natalia Kukulska, znana dotąd z płyt inspirowanych muzyką r'n'b, wydała po czteroletniej przerwie nowy album "Sexi-Flexi", który ukazuje jej muzyczną metamorfozę. O odbiorze przez fanów nowego oblicza, wchodzeniu z muzyką na parkiety, śpiewaniu po angielsku i rodzinnym szczęściu, Natalia Kukulska opowiedziała w rozmowie z Eweliną Wiśniewską.

 • "Nie jestem pazerny"

  Tede już od dziesięciu lat zaskakuje swoich fanów. Czy to doborem współpracowników, ostatnio głównie spoza rapowego światka, czy nielegalnymi akcjami pod kryptonimem DJ BUHH, czy też występami w telewizyjnych programach, które z hip-hopem niewiele mają wspólnego. Ostatnio Tede wydał nową płytę, zatytułowaną "Notes". Rozmowa: Keb (Czyste Słowa)