• Informacje na temat:

  tede liroy

Artykuły na temat: tede liroy
 • Raperzy ostro o "Superstarciu": Festiwal żenady

  Nie o takim wejściu hip hopu do mainstreamu marzyli fani rapu w Polsce. Po piątkowym "Superstarciu" środowisko jest zgodne w jednym - jeżeli telewizja chce promować kulturę hiphopową w naszym kraju w taki sposób, to lepiej, żeby tego nie robiła.

 • Liroy kontra Tede. Uwaga, ostro!

  Środowisko hiphopowe wciąż wrze - tym razem w stronę Tede nieprzebierając w słowach przywalił Liroy. Wcześniej ten pierwszy mocno skomentował wspólną trasę Liroya i WYP3.

 • "Liroy i Tede są frajerami"

  "Elo ziom, posłuchaj mej nawijki o tym, jak napluje se na ryjki" - tak zaczyna się utwór Szymona Majewskiego "poświęcony" sporowi na linii Peja i Liroy a Tede.

 • Tede z Mrozem sprzątają

  Zobacz najnowszy teledysk Tede promujący szóstą solową płytę rapera pod tytułem "Note2"!

 • Liroy i beatboxer o świętach

  Skład Art Of Beatbox oraz raper Liroy przygotowali teledysku do utworu "Cicha Noc? cz. 1".

 • "Lubię prowokować"

  Tede to jeden z czołowych polskich MC, lider grupy Warszafski Deszcz. Początkowo wraz z JanMarianem i VOLTem tworzył 1kHz (Ein Killa Hertz). W 1996 roku JanMario i TDF stworzyli własną formację(...) długo oczekiwany krążek "Nastukafszy...", który odniósł wielki sukces w polskim świecie hiphopowym. Rok 2000 upłynął pod znakiem koncertów, a Tede zaczął nagrywanie pierwszej solowej płyty. Album

 • "Polski hip hop" na DVD

  Płytę DVD, na której znaleźć można przekrój tego, co dzieje się ostatnio w polskim hip hopie, wydaje właśnie wytwórnia Blend Records. Wydawnictwo zawiera teledyski takich wykonawców, jak: K.A.S.T.A Skład, Fisz, O.S.T.R., Fenomen czy Tede. Premiera "Polskiego hip hopu" już 7 grudnia.

 • Kukiz Bondem?

  Producenci serii filmów o Jamesie Bondzie poszukują od jakiegoś czasu aktorka, który zastąpi Pierce'a Brosnana w tej roli. My ze swej strony zaproponowaliśmy poszukania odpowiedniego kandydata wśród polskich muzyków. Użytkownicy portalu INTERIA.PL uznali Pawła Kukiza za najlepszego kandydata na odtwórcę roli Jamesa Bonda. Lider grupy Piersi zdobył w sumie 17 procent głosów.

 • "Rap dla rapu, nie dla zysku"

  Co się z nimi stało? Gdzie się podziali, czy jeszcze kiedyś o nich usłyszymy? I przede wszystkim co u nich słychać? Te pytania będziemy zadawać oldskulowcom, którzy zaginęli w niewyjaśnionych okolicznościach. Nie zawsze będą to ludzie zasłużeni w rap grze, nie zawsze będą to ludzie, mający na koncie znaczące dla Polskiej sceny osiągnięcia, jednak zawsze będą to osoby, których muzyka sprawiła, że warto o nich pamiętać. Na pierwszy ogień idzie reprezentant Przemyśla, członek legendarnego 016 -...

 • "Poukładać sobie życie"

  Zespół Grammatik rodem z warszawskiego Bemowa, to czołowy polski skład hiphopowy. Powstał jeszcze w 1997 roku, a zadebiutował dwa lata później pierwszym nielegalem. Od początku w składzie występują Eldo (Leszek Kaźmierczak) i Juzek (znany też jako Jotuze), którzy udzielają się również we własnych projektach - Eldo wydał dwie solowe płyty, zaś Juzek współpracował z Endefisem. W lutym 2005 roku wydali jednak kolejną płytę firmowaną nazwą Grammatik, album zatytułowany po prostu "3". Z tej...

Wideo na temat: tede liroy