• Informacje na temat:

  tede w polsacie

Artykuły na temat: tede w polsacie
 • Ruszyła "Fabryka Gwiazd"

  Piątkowy program został zainaugurowany wspólnie wykonaną przez uczestników piosenką "Pokaż na co cię stać". Do młodych wykonawców dołączył w ramach niespodzianki wokalista zespołu Feel - Piotr Kupicha. Następnie każdy miał okazję zaprezentować się w jednej piosence. Występy oceniali oprócz Kayah również Marek Dutkiewicz - autor kilkuset tekstów piosenek; raper Tede, który jak przyznał "na...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • "M jak miłość": Weronika Rosati ma dość facetów!

  ...2 lata, nie dał jej tego, czego każda kobieta oczekuje od swego partnera - uczciwości i... wierności. Raper Tede wykorzystał ją do wypromowania siebie i swojej wytwórni płytowej, zmarły w 2016 roku...

 • Tede i Feel w "Fabryce gwiazd"

  Czwartym jurorem w nowym show Polsatu został raper Tede. W pierwszym odcinku "Fabryki gwiazd" zagra też zespół Feel.

 • Czy Tede skrytykuje Kowalską?

  Na ostatniej Gali "Fabryki Gwiazd" Tede znów pokazał, że stać go na wiele! Wszem i wobec wyraził swoją opinię o wokalistce Blue Cafe!

 • Muzyczna niedziela w Polsacie

  W niedzielę, 16 listopada, dwa popularne programy nadawane przez telewizję Polsat, gościć będą trójkę polskich wykonawców muzycznych. W "Popliście" pojawi się zdobywający coraz większą popularność zespół Skangur oraz Katarzyna Nosowska, wokalistka grupy Hey. Natomiast gościem "Kuby Wojewódzkiego" będzie hiphopowa formacja Sistars, zbierająca ostatnio bardzo dobre recenzje.

 • "Nie jestem pazerny"

  Tede już od dziesięciu lat zaskakuje swoich fanów. Czy to doborem współpracowników, ostatnio głównie spoza rapowego światka, czy nielegalnymi akcjami pod kryptonimem DJ BUHH, czy też występami w telewizyjnych programach, które z hip-hopem niewiele mają wspólnego. Ostatnio Tede wydał nową płytę, zatytułowaną "Notes". Rozmowa: Keb (Czyste Słowa)

 • "Must Be The Music": Materia z Jokerem

  Metalowa grupa Materia została zwycięzcą głosowania fanów programu "Must Be The Music" i jako laureat Jokera została pierwszym półfinalistą muzycznego show Polsatu.

 • Blue Cafe: Srogi nauczyciel

  W telewizyjnym show "Fabryka gwiazd" uczestników szkolić będzie Paweł Rurak-Sokal, cieszący się opinią srogiego współpracownika lider grupy Blue Cafe.

 • Top Trendy 2004 rozpoczęte!

  Rusza "Top Trendy 2004" - największe muzyczne wydarzenie w Polsce. Pierwsza jego odsłona odbyła się w Warszawie w poniedziałek, 23 lutego. Oficjalnie ogłoszono dziesiątkę wykonawców, którzy w czerwcu wezmą udział w tegorocznym koncercie gwiazd festiwalu "Top Trendy". Specjalnym gościem imprezy był m.in. Norweg Kurt Nilsen, zwycięzca "Światowego Idola".