• Informacje na temat:

  teledysk grupy

Artykuły na temat: teledysk grupy
 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski został wokalistą popularnego zespołu!

  Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z „M jak miłość”, który w ubiegłym roku nagrał płytę z piosenkami utrzymanymi w stylistyce przedwojennych szlagierów, jest od kilkunastu dni członkiem popularnego zespołu muzycznego. Aktor został wokalistą grupy Leszcze!

 • Slovian'sky: Ballada Nocnego Stróża (teledysk)

  Na naszych stronach możecie zobaczyć "Balladę Nocnego Stróża" - najnowszy teledysk folkowej grupy Slovian'sky.

 • Egzekucja ciężarnej wokalistki t.a.T.u. (zobacz video!)

  Nowy, kontrowersyjny teledysk zespołu t.A.T.u. opowiadający o nieludzkim traktowaniu homoseksualistów przez hitlerowców trafi niebawem do polskich stacji muzycznych. W wideoklipie rosyjskiego duetu możemy zobaczyć m.in. brzemienną lesbijkę podczas dokonywanej na niej egzekucji. Nasz kraj jest trzecim (po Rosji i Ukrainie), w którym rozpoczęła się promocja singla "Biełyj płaszczyk".

 • Sen "Nad ranem": Zobacz teledysk

  Na stronach Interii możecie zobaczyć debiutancki teledysk "Nad ranem" nowej grupy Sen.

 • ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  Pełen ciepła i uroku serial komediowy ukazujący losy grupy przyjaciół. Szóstka mieszkańców Manhattanu: Monica, Rachel, Phoebe, Joey, Chandler i Ross, z powodzeniem dzieli czas pomiędzy miłosne podboje i robienie kariery, ale nade wszystko ceni sobie przyjaźń. Cała paczka jest dla siebie podporą i wsparciem zarówno w złych, jak i w dobrych chwilach. Pamiętacie "Przyjaciół"? Co dziś robią serialowi...

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • Zmarła Kazimiera Utrata, słynna pani Stasia z „Klanu”. Miała 86 lat

  ...śmierci nie zostały do tej pory podane. Ostatnim filmem artystki był "Kochanie, chyba cię zabiłam" w 2014 roku, w którym wcieliła się w postać babci. Gwiazda pojawiła się także w dwóch teledyskach rockowej grupy Lady Pank. *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Szwagierkolaska powraca po 20 latach: Zobacz teledysk "Lisa Bon"

  Teledysk do utworu "Lisa Bon" zapowiada reedycję debiutanckiego albumu "Luksus" grupy Szwagierkolaska.

 • Seweryn Krajewski: Żona namówiła go do powrotu!

  ...członków grupy. Apel pozostał bez odpowiedzi.  Nowa piosenka Krajewskiego „Słony smak twoich ust” miała już swoją premierę. Można jej posłuchać w internecie, prezentują ją również niektóre rozgłośnie radiowe. Na początku maja muzyk nagrał do niej teledysk. „Gdzieś daleko od dni/których nie będzie żal/gdzieś za nami ból/który zostawia ślad/a my właśnie dziś zatrzymajmy czas/ morza szum, ptaków śpiew...

 • CETI "Devil Made Me Do It": Zobacz teledysk

  Na stronach Interii możecie zobaczyć koncertowy teledysk "Devil Made Me Do It" metalowej grupy CETI, na czele której stoi Grzegorz Kupczyk.

Wideo na temat: teledysk grupy