• Informacje na temat:

  teledysk janet

Artykuły na temat: teledysk janet
 • O ślubie siostry dowiedziała się z... internetu

  Swoje trzecie małżeństwo Janet Jackson (46 l.) utrzymała w tajemnicy nie tylko przed mediami, ale i własną rodziną. Siostra gwiazdy, La Toya (56 l.), dowiedziała się o nim z internetowego oświadczenia nowożeńców.

 • Kylie Minogue tańczy dla Giorgio Morodera (klip "Right Here, Right Now")

  Jeden z najstarszych, aktywnie działających DJ-ów świata - Giorgio Moroder - zaprezentował na swoim kanale na Youtube teledysk do oficjalnego singla ze swojej nowej, pierwszej od 30 lat płyty.

 • "Desperatki" mają reżysera

  Reżyser urodził się w Jersey Village. Ma 38 lat oraz liczne teledyski wielkich gwiazd na swoim koncie. Pracował między innymi z: Lady Gagą ("Eh, Eh (Nothing Else I Can Say)" i "LoveGame(...) Janet Jackson ("So Excited"). Czy i nowe nowe promo "desperatek" będzie równie wyzywające co większość projektów reżysera? Zobaczcie dotychczasowe klipy promujące serial...

 • Super Bowl 2015: Katy Perry i Lenny Kravitz razem

  To będzie gwiazdorski duet - Katy Perry zaprosiła Lenny'ego Kravitza do duetu podczas przerwy w 49. Super Bowl.

 • Ubrania Janet Jackson

  Janet Jackson, amerykańska wokalistka pop potrzebowała całej ciężarówki ubrań, aby nakręcić swój nowy teledysk. Do takiego rozwiązania zainspirował ją jej brat, Michael.

 • Janet Jackson z chłopakiem

  Jermaine Dupri, znany producent i szef wytwórni So So Def, prywatnie jest chłopakiem Janet Jackson. Swoją ukochaną zaprosił do udziału w teledysku do utworu "Gotta Getcha", który promować będzie składankę "Jermaine Dupri Presents... Young, Fly & Flashy Vol. 1". W klipie wystąpi także raper Nelly.

 • U2: Zobacz teledysk "Invisible"

  W sieci można zobaczyć czarno-biały teledysk nakręcony do utworu "Invisible" grupy U2.

 • Aerosmith: Nowy teledysk

  Jak już informowaliśmy, na nowej płycie kompilacyjnej grupy Aerosmith, zatytułowanej "O, Yeah!-Ultimate Aerosmith Hits", znajdą się dwie nowe piosenki. Do jednej z nich, "Girls Of Summer", muzycy z Bostonu postanowili nakręcić teledysk. Składanka będzie mieć swoją premierę 2 lipca.

 • Zobacz nowy teledysk Eurythmics!

  "I've Got A Life" to jeden z dwóch premierowych utworów grupy Eurythmics, który trafił na dwupłytową składankę z największymi przebojami tego brytyjskiego duetu. Album "Ultimate Collection" ukaże się w poniedziałek, 14 listopada, a na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć teledysk do nagrania "I've Got A Life".

 • Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, która niedawno odmówiła współpracy z Gregiem Darkiem, reżyserem, o którym dowiedziała się, że w przeszłości reżyserował filmy porno, zatrudniła do prac nad swym nowym teledyskiem fotografa Herba Rittsa. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że sławę uzyskał on dzięki... kontrowersyjnym zdjęciom nagich kobiet.