• Informacje na temat:

  teledysk marcin dorociński

Artykuły na temat: teledysk marcin dorociński
 • "Pakt": Premiera z nową piosenką

  ..."Nie wiesz nic" to utwór napisany i skomponowany przez Pablopavo i Ludziki, który zapowiada najnowszą produkcję HBO - drugi sezon serialu Pakt w reżyserii Leszka Dawida, z Marcinem Dorocińskim w roli głównej.

 • Curly Heads "Reconcile": Marcin Dorociński i Dawid Podsiadło!

  Marcin Dorociński oraz Dawid Podsiadło to dwie gwiazdy, które zobaczyć można w najnowszym teledysku Curly Heads do utworu "Reconcile".

 • Najważniejszy jest zawsze scenariusz

  Jerzego Pilcha. Wojtek narzucił sobie nieprawdopodobne tempo, ponieważ w kwietniu zakończyliśmy zdjęcia do filmu "7 dni". Świetne role Barta Topy, Jacka Braciaka, Eryka Lubosa, Marcina Dorocińskiego oraz(...) teledysk. Dzwonię do grafików, żeby zaprojektowali okładkę płyty. Najpóźniej w listopadzie musi się ukazać płyta "Dra Misio". Ciężko teraz nad tym pracujemy. Będzie pan dalej reżyserował...

 • Zakochana Magda Femme

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk "W taką noc" Magdy Femme.

 • Druga strona "Rewersu"

  Po co komuś, kto widział "Rewers" w kinie, zawracać głowę wydaniem DVD filmu w reżyserii Borysa Lankosza? Bo wśród materiałów dodatkowych znalazły się tam dwa niezwykłe momenty, które mówią o tym obrazie więcej, niż dziesiątki wywiadów, których udzielił reżyser.

 • Taneczna miłość Piotra Kupichy

  Nie wystąpił jako uczestnik w "Tańcu z gwiazdami", za to nagra teledysk do serial u "Tancerze" - chodzi o Piotra Kupichę i jego grupę Feel.

 • Smarzowski kręci "Siedem dni"

  Bartłomiej Topa, Marian Dziędziel i Marcin Dorociński znaleźli się w obsadzie nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego, kryminału politycznego pod roboczym tytułem "Siedem dni" - poinformowano w komunikacie koproducenta tego filmu, Canal+.

 • Pitbull Kazika

  W sobotę, 9 kwietnia, na ekrany polskich kin wchodzi debiutancki pełnometrażowy film Patryka Vegi zatytułowany "PitBull". Piosenkę do obrazu o tym samym tytule napisał Kazik Staszewski. Teledysk do tego utworu możecie już obejrzeć na stronach INTERIA.PL.

 • Miłość na wybiegu

  Wokalistka Karolina Kozak, była prezenterka MTV, śpiewająca niegdyś w zespole Dr.No, nagrała piosenkę "Miłość na wybiegu", która promuje komedię romantyczną Krzysztofa Langa pod tym samym tytułem.

 • "Drogówka": Powtórka z "Wesela"

  Niby to samo. Nie powinniśmy być zaskoczeni. Jest wódka, są bluzgi, mamy też człowieka w całej swej podłej małości. Kto chce powtórki z "Wesela", będzie miał powtórkę z "Wesela". Nowy film Wojtka Smarzowskiego "Drogówka" nie przestaje jednak zdumiewać. I trzyma w napięciu do ostatniej minuty seansu.

Wideo na temat: teledysk marcin dorociński
 • "Pakt": Pablopavo i Ludziki - "Nie wiesz nic"

  "Nie wiesz nic" to utwór napisany i skomponowany przez Pablopavo i Ludziki, który zapowiada najnowszą produkcję HBO - drugi sezon serialu "Pakt" w reżyserii Leszka Dawida, z Marcinem Dorocińskim(...) produkcji filmowej. Do utworu powstał równie tajemniczy teledysk, którego reżyserką jest Ada Kornecka, a operatorem Paweł Flis, który jest także autorem zdjęć do serialu.

 • Obława

  W mrocznych czasach losy dwóch mężczyzn i dwóch kobiet splączą się w nieprzewidywalnej intrydze, w której każda postać skrywa mroczną tajemnicę, a zdrada objawi wszystkie swoje zaskakujące oblicza... W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcin Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku, oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz. W drugim planie...

 • Kobieta, która pragnęła mężczyzny

  Erotyczny dramat z Marcinem Dorocińskim i duńską aktorką, Sonją Richter w rolach głównych. Opowieść o świecie kobiecych fantazji i erotycznych pragnień. Bohaterką jest młoda Dunka - uznana artystka, fotograf mody, żyjąca wciąż na walizkach, między kolejnymi sesjami na całym świecie. Spotkany przypadkowo w Paryżu mężczyzna (Marcin Dorociński) budzi w niej niezwykle silną namiętność. Intensywność tego romansu sprawia, że sens całego jej dotychczasowego życia staje pod znakiem zapytania....