• Informacje na temat:

  teledysk wyreżyserowała

Artykuły na temat: teledysk wyreżyserowała
 • Natasza Urbańska do hejterów: Spróbujcie sami coś zrobić

  Natasza Urbańska za klip do piosenki "Rolowanie" mocno oberwała od internautów i krytyków. Niebawem ukaże się jej teledysk do kolejnej piosenki. Podobno równie kontrowersyjny...

 • Jan Komasa: Chciałbym wyreżyserować grę

  Podczas gdy "Miasto 44" bije kolejne rekordy frekwencyjne na ekranach naszych kin, Jan Komasa nie traci czasu i odkrywa plany przyszłych projektów. "Chciałbym wyreżyserować grę" - mówi twórca jednej z największych krajowych produkcji ostatnich lat. Czyżby po sukcesie "Miasta 44" pojawiła się nadzieja na kolejną, obok "Wiedźmina", hitową grę z metką "made in Poland"?

 • Antonina Turnau-Kondrat i Marek Kondrat świętują. Jest powód do radości!

  Na rynku ukazała się właśnie kolejna płyta taty Antoniny, Grzegorza Turnaua (50 l.). Okazuje się, że małżonkowie mieli wkład w jej promocję. Tosia wyreżyserowała bowiem teledysk do piosenki "Koszula", a Marek doradzał w kwestiach reżyserskich. "Ona jest polonistką z wykształcenia i chętnie słucha rad męża, gdy dotyczą kwestii filmowych czy reżyserskich" - zdradza "Rewii" znajoma małżonków...

 • Bjork "Lionsong": Pierwszy teledysk do "Vulnicury"

  Bjork zaprezentowała teledysk "Lionsong" promujący album "Vulnicura". Klip został wyreżyserowany przez długoletnich współpracowników Björk, legendarny duet Inez & Vinoodh.

 • „Blondynka”: Sławomir Zapała nigdy nie odpuszcza

  Sławomir jest jedną z największych gwiazd polskiej estrady. Jego teledyski mają miliony odsłon na YouTube, debiutancka płyta zatytułowana "The Greatest Hits" osiągnęła status platynowej (ponad 30 tysięcy...

 • Maddie Ziegler: Sia ma najbardziej zwariowane historie (teledysk "Elastic Heart")

  Prawie 40 mln odtworzeń w ciągu niespełna sześciu dni zanotował klip Sii - "Elastic Heart". Główne role grają w nim 12-letnia tancerka Maddie Ziegler i 28-letni aktor Shia LaBeouf, przez co wokalistka musiała odpierać pojawiające się zarzuty o promowaniu pedofilii.

 • ​"M jak miłość": Kuba Józefowicz - o nim będzie głośno!

  ...pierwszym roku rzucił jednak studia, ale nie zrezygnował z marzeń o kręceniu filmów. Dziś może się pochwalić kilkoma wyreżyserowanymi przez siebie teledyskami, paroma reklamami i mnóstwem filmowych etiud. Sam...

 • Meghan Trainor "Dear Future Husband": Promowanie seksizmu?

  Nowy klip Meghan Trainor "Dear Future Husband" na chwilę obecną (23 marca) zgromadził na YouTube ponad siedem milionów wyświetleń. Jak się jednak okazało, według wielu słuchaczy jest on najzwyczajniej w świecie seksistowski.

 • "Służby specjalne": Janusz Chabior lubi pracować z pokręconymi artystami

  ...w filmach i serialach, ale też z występów w teledyskach twórców tzw. głębokiego offu (ostatnio zagrał w clipie do piosenki "Chleb" Anji Rubik i Mistera D., współpracował też m.in. z grupą Myslovitz, Katarzyną Nosowską, Moniką Brodką i zespołem Pogodno). Praca z Krzysztofem Skoniecznym, który wyreżyserował większość teledysków z udziałem Janusza Chabiora, jest dla aktora - jak sam mówi - motorem...

 • Depeche Mode na DVD: Zobacz teledysk "Enjoy the Silence"

  18 listopada ukaże się koncertowe wydawnictwo uwielbianej w Polsce grupy Depeche Mode. Zespół pokazał właśnie pierwszą odsłonę DVD "Live in Berlin".

Wideo na temat: teledysk wyreżyserowała
 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".

 • Abraham Lincoln: Łowca wampirów

  Widowiskowy film fantastyczny w cyfrowym 3D, wyreżyserowany przez Timura Bekmambetova, wizjonerskiego twórcę "Straży nocnej" i "Wanted: Ścigani". Gdy matka prezydenta Lincolna zostaje zabita przez istotę z piekła rodem, on wypowiada wojnę wampirom i ich ludzkim sprzymierzeńcom.

 • Co jest grane?

  Największe gwiazdy kina na jednym ekranie: Robert De Niro, Sean Penn oraz Bruce Willis, w komedii twórców "Poznaj moich rodziców" i "Depresji gangstera" wyreżyserowanej przez pięciokrotnego zdobywcę Oscara Barry'ego Levinsona. Zabawna komedia o perypetiach producenta filmowego, któremu wszyscy wchodzą na głowę, a on sam boryka się z kolejnym rozwodem.