• Informacje na temat:

  teledysk z malaszynskim

Artykuły na temat: teledysk z malaszynskim
 • Małaszyński porzuci aktorstwo?

  ...roku" - zdradził. Zobacz teledysk zespołu Pawła Małaszyńskiego:

 • Małaszyński na planie teledysku

  Co robi teraz Paweł Małaszyński, bohater takich filmów, jak "Listy do M.", "Skrzydlate świnie" czy "Katyń"? W przerwie pracy nad nowym serialem "Misja Afganistan", aktor czas spędza na planie nowego teledysku swego zespołu Cochise. W klipie występują Agnieszka Więdłocha ("M jak miłość") i Tomasz Schuchardt ("Chrzest").

 • "Najpiękniejsi" nagrali charytatywny teledysk

  W tym roku popularny plebiscyt "VIVA! Najpiękniejsi" zyska wymiar charytatywny. Akcję promuję teledysk, w którym wystąpili dotychczasowi laureaci, a niektórzy z nich odważyli się nawet zaśpiewać.

 • Małaszyńskiego przypowieść o matce

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "MLB" rockowego zespołu Cochise, którego wokalistą jest Paweł Małaszyński.

 • Cochise: Paweł Małaszyński w wersji długowłosej

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Surrender" grupy Cochise. Klip został zmontowany z archiwalnych zdjęć, na których pojawia się np. wokalista Paweł Małaszyński z długimi blond włosami.

 • Cochise i niespełniona miłość (teledysk "Part of Me")

  Utwór "Part of Me" prezentuje bardziej melodyjne oblicze grupy Cochise, na czele której stoi Paweł Małaszyński. Poniżej możecie zobaczyć najnowszy teledysk promujący właśnie wydaną płytę "118".

 • "Czysty rock and roll" Pawła Małaszyńskiego

  Zobacz najnowszy klip zespołu popularnego aktora Pawła Małaszyńskiego!

 • Chcesz zjeść obiad z Pawłem Małaszyńskim?

  W przyszły piątek, 13 grudnia w Centrum Kultury Rotunda w Krakowie odbędzie się koncert charytatywny zespołu Cochise, którego frontmanem i wokalistą jest Paweł Małaszyński. Imprezę organizuje Fundacja Psi Los, a cały dochód z niej przeznaczony zostanie na bezdomne i potrzebujące, szczególnie zimą, zwierzęta z Krakowa i jego okolic.

 • Steczkowska z Małaszyńskim?

  Justyna Steczkowska i Paweł Małaszyński mają romans! Ale tylko na ekranie - w teledysku do utworu "Głodna miłość".

 • Cochise: Paweł Małaszyński w pokoju 118

  10 lutego 2014 roku, w 10. rocznicę powstania grupy Cochise ukaże się trzeci album rockowej formacji dowodzonej przez Pawła Małaszyńskiego. Płyta otrzymała tytuł "118".

Wideo na temat: teledysk z malaszynskim
 • Latający Mnich i Tajemnica Da Vinci

  Widowiskowa koprodukcja polsko-słowacka rzuca zupełnie nowe światło na historię człowieka, który posiadł niezwykłą wiedzę, wykraczającą poza horyzonty ówczesnych uczonych. XVIII wiek, słowackie Pieniny przy dzisiejszej granicy z Polską. W ukrytym w górach i owianym mrocznymi legendami Czerwonym Klasztorze pustelniczy żywot wiodą mnisi kamedulscy, nieświadomi dramatycznych zmian, jakie przeżywa targana wojnami i rewolucjami Europa. Pewnego dnia u wrót klasztoru odnajdują zakrwawionego,...

 • Skrzydlate świnie

  Film o pasji, honorze i życiu na fali, jednak prawdziwa gra toczy się tu o miłość. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego Bossa (Cezary Pazura). Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty i doprowadzi do tego, że w środku dnia wyląduje zupełnie nagi na rynku, zostawi go ukochana, stanie się...

 • Weekend

  Co łączy twórców Casino Royale, Pawła Małaszyńskiego i Quentina Tarantino? Odpowiedź jest tylko jedna - "Weekend", film Czarka Pazury! Świat dużych pieniędzy, przebiegłych mafiozów, cwanych policjantów i przystojnych gangsterów, a w tym świecie: błyskotliwy Max (Małaszyński), jego narwany brat Gula (Lewandowski), zabójcza Majka (Socha), dwie tajemnicze walizki i hektolitry sztucznej krwi, których nie powstydziłby się mistrz Tarantino. Genialny scenariusz, genialne efekty specjalne i...