• Informacje na temat:

  teledysk z pocałunkiem

Artykuły na temat: teledysk z pocałunkiem
 • "Na Wspólnej": Pierwszy teledysk...

  Sandra (Michalina Robakiewicz) i Michel (Mariusz Ochociński) nagrają swój pierwszy teledysk.

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

 • "Klan": Izabela Trojanowska w nowym teledysku... Michała Wiśniewskiego!

  Tego się nikt nie spodziewał! Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross-Nawrot z "Klanu", przyjęła zaproszenie Michała Wiśniewskiego i zagrała główną rolę w teledysku promującym nową płytę charyzmatycznego wokalisty! Klip do "Piosenki Jak Pocałunek" z udziałem gwiazdy "Klanu" miał swoją premierę we wtorek.

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • O Jakubie Kwiecińskim i Dawidzie Mycku zrobiło się głośno rok temu, gdy nagrali własny teledysk do piosenki Roxette. Wideoklip docenił legendarny duet, rozsławiając go na świecie. W Polsce chłopaki(...) z tym zrobić". Do piosenki nakręcono teledysk, w którym wzięło udział ponad 30 osób - głównie pary LGBT oraz ich sojusznicy. Na jednym z ujęć widać m.in. namiętny pocałunek Mikołaja z jednym z gości...

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • "M jak miłość": Warto słuchać siebie - rozmowa ze Sławkiem Uniatowskim

  ...teledysk, uśmiecham się, bo świetnie bawiliśmy się na planie. Kręci mnie inna muzyka, kocham jazz, ale - jak mawiał Zbyszek Wodecki - każdy musi mieć swoje "Chałupy". Dzięki tej piosence i roli w "M jak...

 • Skandalista Kanye West przed pocałunkiem Madonny i Britney

  Opublikowano listę najbardziej szalonych wydarzeń w historii ceremonii MTV Video Music Awards.

 • Maria Niklińska: Dlaczego u jej boku nie pojawia się żaden mężczyzna?

  ...drugiego człowieka. W teledysku do piosenki "Ile jeszcze" wystąpiła pani w stroju zakonnicy. Całuje się ona z inną kobietą. To prowokacja? Teledysk jest symboliczny, dla mnie to ekspresja miłości...

 • Limp Bizkit: Niezapomniany pocałunek

  Fred Durst, lider amerykańskiej grupy Limp Bizkit, przeżył kilka miłych chwil podczas kręcenia teledysku do najnowszego singla "Behing Blue Eyes". W jednej ze scen przyszło mu się bowiem całować z Halle Berry, uważaną za jedną z najseksowniejszych aktorek świata.