• Informacje na temat:

  teledysk za 300

Artykuły na temat: teledysk za 300
 • Piotr Fronczewski nie tak wyobrażał sobie starość: Jest coraz gorzej

  ..., rodzi się na nowo" - mówi o przygotowywaniu kolejnych swoich ról. Wcieleń tych było już ponad 300, wśród nich stoicki ojciec "Rodziny zastępczej", cwany Szpicbródka, zachwycony sobą pan Piotruś(...) miejscach list przebojów, dowiedziałem się od moich małych wówczas córeczek" - opowiadał Fronczewski. Dziś teledysk z Frankiem ma na Youtubie 22 mln odsłon i dalej wywołuje emocje na młodzieżowych imprezach...

 • Plenery Film Spring Open 2014 zakończone

  10 dni, ponad 300 gości i ekspertów z branży oraz rekordowa liczba partnerów technologicznych - dostawców sprzętu o wartości 4,5 miliona złotych. Z nami kolejna edycja warsztatów adresowanych do młodych twórców filmowych - Plenery Film Spring Open 2014, które organizowane są przy wsparciu Krakow Film Commission.

 • Postanowiłem odciąć pępowinę

  ...odpowiedni moment, zaśpiewamy razem - z potrzeby serca. On sprzedał prawie 300 milionów płyt, ty do tej pory 40. Rywalizujesz z jego legendą? Nie mam najmniejszych szans. Nawet nie przyszło mi to do(...) powagę, kiedy udziela się stu wywiadów dziennie. Czasem muszę się gryźć w język, bo aż mnie korci, żeby pożartować. Byłeś łączony z partnerkami z teledysków - Jennifer Love Hewitt, Christiną Aguilera...

 • D'Angelo: "Czarny mesjasz" z bogatą kartoteką

  Na trzeci album swojego idola fani musieli czekać prawie 15 lat (polscy sympatycy wokalisty od 13 stycznia mogą cieszyć się fizyczną wersją "Black Messiah"). Dlaczego tak długo? Złożyło się na to wiele powodów.

 • Golden Life: Życie choć piękne, tak kruche jest

  24 listopada 1994 roku - tej daty do końca życia nie zapomną muzycy grupy Golden Life i uczestnicy feralnego koncertu w Hali Stoczni Gdańskiej. Dziś mija 20 lat od tragicznego pożaru, który wybuchł po tamtym występie.

 • Największe rozczarowania 2014 roku

  Megalomania U2, słabe albumy, kryzys w mainstreamie, strasznie drogie bilety na koncerty - eksperci serwisu Interia Muzyka wskazują największe rozczarowania mijających 12 miesięcy.

 • Rok 2014 w liczbach

  Rok 2014 powoli dobiega końca. Oprócz świetnych i koszmarnych płyt, zjawiskowych debiutów i zapadających w ucho utworów, kończące się 12 miesięcy to także sporo liczb, które warto sobie przypomnieć.

 • Polskie debiuty 2014: Doświadczonego debiutanta przygarnę

  Kończący się 2014 rok nie obfitował w zjawiskowe debiuty, to fakt. Jednak na polskim rynku muzycznym przez ostatnie 12 miesięcy pojawiło się parę debiutanckich albumów-perełek, które warte są przesłuchania. O jakie płyty chodzi? Odpowiedź znajdziecie poniżej. W pierwszej 10 znalazła się m.in. Natalia Nykiel, która była finalistką drugiej edycji "The Voice of Poland".

 • Goran Bregović i jego pijackie piosenki. Nie tylko "Prawy do lewego"

  Zapowiedź wspólnego występu z Kayah podczas Life Festival Oświęcim przypomniała polskiej publiczności Gorana Bregovićia. Słynny kompozytor muzyki etnicznej, rockowej i filmowej w niedzielę (22 marca) kończy 65 lat.

 • Honey z tańczącym królikiem ("Insomnia" - teledysk)

  W sieci zadebiutował nowy teledysk Honoraty "Honey" Skarbek - "Insomnia". W ciągu trzech dni został odtworzony niespełna 300 tysięcy razy.