• Informacje na temat:

  teledyski piosenek lata

Artykuły na temat: teledyski piosenek lata
 • Ewa Kasprzyk: Czy może być już spokojna o córkę?

  Córka Ewy Kasprzyk (60 l.), Małgorzata (29 l.), przez lata zmagała się z depresją. Dziś może zapomnieć o demonach przeszłości i cieszyć się pasją do muzyki.

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • Radosław Liszewski oburzony: Przestańmy powtarzać, że disco polo to obciach

  ...? Ostatnio w tej kwestii coś drgnęło... W jednym z wywiadów chęć współpracy z liderem Weekendu wyraził Krzysztof Krawczyk, który sam po powrocie do Polski w latach 90. śpiewał disco-polo. Z Radkiem(...) piosenkami. Szlak przetarł mu już Marek Dutkiewicz, autor tekstów do wielu przebojów, który napisał dla Radka piosenkę "Będziesz na zawsze", typowaną na hit lata. Sam Liszewski nie lubi, kiedy...

 • Akcent "Kochana wierzę w miłość". Zenek Martyniuk wraca do domu

  Ponad 400 tysięcy odtworzeń w dwa dni zanotował najnowszy teledysk discopolowej grupy Akcent - "Kochana wierzę w miłość".

 • "Przyjaciółki": Mikołaj Krawczyk chce być rockmanem

  Mikołaj Krawczyk, czyli Łukasz Grabowski z "Przyjaciółek", zadebiutował niedawno jako... rockman. Zespół Rockoholic, którego jest wokalistą, przygotowuje się właśnie do nagrania pierwszego albumu, a pod koniec lata wystąpi na jednym ze znanych festiwali.

 • Steven Wilson: "Perfect Life" z Katherine Jenkins

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Perfect Life", który zapowiada nowy solowy album Stevena Wilsona, znanego także z m.in. Porcupine Tree, No-Man i Blackfield.

 • Maryla Rodowicz musi zaciskać pasa

  ...w nocy - mówi gwiazda. Ci, którzy znają Marylę, wiedzą, że ostatnio pracuje tak intensywnie, jak nigdy dotąd. Nagrywa teledyski do piosenek z płyty "Ach świecie", która będzie miała swoją premierę 15(...) gwiazdy przez siedem lat studiował filozofię. Studiów jednak nie skończył. Dwa lata temu otworzył klubokawiarnię w Krakowie, w czym nieco pomogła znana mama. Niestety, mimo dobrych recenzji klientów...

 • Carly Rae Jepsen "I Really Like You": Kanadyjka powtórzy wielki sukces?

  Ponad trzy lata po premierze wielkiego światowego hitu "Call Me Maybe" kanadyjska wokalistka Carly Rae Jepsen powraca z kolejną przebojową piosenką - "I Really Like You".

 • Poważne zarzuty pod adresem Sławomira! Oskarża go inny znany gwiazdor!

  Lider zespołu Bayer Full wie, jak smakuje sukces – przez lata był cesarzem disco polo, ponoć zrobił karierę nawet w Chinach.  Okazuje się jednak, że wciąż zżera go zazdrość, gdy inni osiągają większe "sukcesy".  "Ta cała oglądalność na YouTube jest totalnie zakłamana. Płaci się pieniądze i się ma oglądalność.Wielkie mi halo. Tylko po co się oszukiwać?"– oznajmił w wywiadzie.  Kąśliwy komentarz...

 • Eurowizja 2015: Kim jest Monika Kuszyńska?

  Wszystko, co powinniście wiedzieć o reprezentującej Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji Monice Kuszyńskiej.

Wideo na temat: teledyski piosenek lata