• Informacje na temat:

  teledyski piosenkarki inna

Artykuły na temat: teledyski piosenkarki inna
 • Joanna Liszowska została piosenkarką! Jej klip pobudza zmysły!

  Joanna Liszowska (40 l.) zszokowała odważnym teledyskiem. Aktorka postanowiła bowiem zostać teraz piosenkarką...

 • "Wróć do Sorento" w hołdzie Annie German

  "Anna. Pamięci Anny German" to tytuł płyty, na której piosenki wykonywane przez naszą gwiazdę eksportową śpiewają wokaliści operowi. Poniżej możecie sprawdzić promujący projekt teledysk "Torna a Surriento".

 • Sarsa: Artystka zaangażowana

  Sarsa idzie jak burza! Jej kolejne płyty rozchodzą się błyskawicznie, zdobywając status złotych, platynowych i diamentowych. Piosenki lokują się na szczycie radiowych list przebojów. Teledyski mają miliony odsłon w internecie. Niedawno podbiła serca widzów w sopockiej Operze Leśnej podczas festiwalu Polsat SuperHit. Pojawiła się na scenie w tęczowym kostiumie, tym razem bez charakterystycznych...

 • Joanna Kulig o roli w "Discopolo"

  Teledyski popularnego w latach 90. zespołu La Strada były dla Joanny Kulig inspiracją przy pracy nad postacią Gensoniny, bohaterki filmu "Discopolo" Macieja Bochniaka. "Ten film nie ocenia muzyki disco polo" - zapewnia 32-letnia aktorka.

 • Kasia Stankiewicz: zapytali ją, czy jest lesbijką? Jej odpowiedź zaskoczyła!

  Kasia Stankiewicz (38 l.) niebawem wystąpi w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Dlatego już teraz piosenkarka zaczęła aktywniej działać w show-biznesie. Ostatnio udzieliła szczerego wywiadu jednemu z kolorowych magazynów. Co w nim zdradziła?

 • "Elastic Heart": Sia i Shia

  Australijska wokalistka Sia może się pochwalić największym, jak na razie, przebojem 2015 roku. Piękny, ale i kontrowersyjny - ze względu na oskarżenia o promowanie pedofilii - teledysk "Elastic Heart" ma już blisko 70 milionów wyświetleń. Pojawiły się opinie, że 5-minutowe wideo to najlepsza kreacja w karierze amerykańskiego aktora Shii LaBeoufa.

 • Lidia Kopania rozbierze się w "Playboyu"!

  .... Okazuje się, że trochę więcej jej ciała już wkrótce będzie można oglądać z witryn kiosków. Lidia Kopania zdecydowała się bowiem na rozbieraną sesję w "Playboyu". Wdzięki piosenkarki będzie można oglądać...

 • Mister D. ("Tęcza"): Prowokujący klip Doroty Masłowskiej

  W cieniu zamieszek, które odbyły się 11 listopada w Warszawie, odbyła się premiera nowego teledysku projektu Mister D. - "Tęcza".

 • Britney nauczycielką

  W ostatnim wywiadzie dla portalu Pop Justice Britney zamyśliła się nad tym, jak wyglądałoby jej życie, gdyby w 1998 roku wraz ze swoimi rówieśnikami chadzała przykładnie na lekcje chemii zamiast koncertować po świecie i kręcić wyuzdane teledyski. Bez kompleksów przyznała, że pewnie zostałaby nauczycielką. "Uwielbiam dzieci, a jako piosenkarka najbardziej kocham spotkania z fanami, zwłaszcza...

 • Paulla i DJ Adamus "Nigdy o tobie nie zapomnę": Psychofan grozi śmiercią

  Wideoklip do singla Paulli i DJ Adamusa "Nigdy o tobie nie zapomnę" jest unowocześnioną wersją historii opowiedzianej w filmie "The Bodyguard" z Whitney Houston w roli głównej. Pojawia się w nim psychofan, który usiłuje zabić wokalistkę.