• Informacje na temat:

  teledyski rammstein

Artykuły na temat: teledyski rammstein
 • Lindemann: Wokalista grupy Rammstein solo

  Jeszcze w 2015 roku ukaże się debiutancka płyta projektu Lindemann, który firmuje Till Lindemann, wokalista niemieckiej grupy Rammstein.

 • U2 najdłużej działającą grupą na świecie

  Irlandzki zespół U2 działa nieprzerwanie w tym samym składzie od 36 lat i jest pod tym względem rekordzistą.

 • Rammstein zebrany

  W połowie grudnia ukaże się DVD i Blu-ray "Videos 1995 - 2012" zawierające wszystkie teledyski niemieckiej grupy Rammstein.

 • Rammstein powraca do Polski

  14 listopada w Ergo Arena w Gdańsku swój ognisty show zaprezentuje grupa Rammstein.

 • Rammstein: Zobacz nowy teledysk!

  Niemiecka grupa Rammstein słynie z niezwykle efektownej oprawy swoich koncertów, w której sporą rolę grają efekty pirotechniczne. Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć małą próbkę w koncertowym teledysku do utworu "Ich Will". To nagranie pochodzi z DVD "Völkerball", które ukaże się w poniedziałek, 20 listopada.

 • Konkurs: Zobacz Rammstein z bliska!

  W związku ze zbliżającą się premierą albumu "Made In Germany 1995-2011" grupy Rammstein mamy dla Was konkurs! Możecie w nim wygrać wyjazd do Berlina na koncertową próbę zespołu. Co trzeba zrobić?

 • Rammstein: Muzyka może zmieniać świat

  Znamy już zwycięzcę w naszym konkursie, w którym nagrodą był wyjazd do Berlina na koncertową próbę grupy Rammstein.

 • Przyjedzie Rammstein!

  Niemiecka grupa Rammstein ogłosiła szczegóły swojej jesiennej trasy koncertowej - na liście pojawiała się także Polska.

 • Rammstein: Drugi koncert w Gdańsku!

  Właśnie ogłoszono, że niemiecki Rammstein w połowie listopada zagra nie jeden, lecz dwa koncerty w Ergo Arena w Gdańsku!

Wideo na temat: teledyski rammstein
 • Moja łódź podwodna

  Komedia, której główny bohater - 15-letni Olivier Tate - ma w życiu dwa cele: stracić dziewictwo przed kolejnymi urodzinami i nie dopuścić, by matka porzuciła ojca dla jej nauczyciela tańca. Moja łódź podwodna to reżyserski debiut Richarda Ayoade, który do tej pory zdobywał popularność pisząc scenariusze i występując w telewizyjnych komediach oraz realizując teledyski, m.in. dla zespołu Arctic Monkeys. W filmie w rolach głównych wystąpili Noah Taylor (Podwodne życie ze Steve'em Zissou),...

 • StreetDance 2 3D

  Druga część rewelacyjnego hitu tanecznego! Ogniste połączenie latynoskich rytmów z niesamowitymi umiejętnościami ulicznych tancerzy na parkietach od zmysłowego Paryża aż po gorącą Ibizę! Niezwykle ambitny i utalentowany Ash po niezbyt udanym występie tanecznym zostaje wyśmiany przez amerykańską grupę Invincible. Chłopak jednak nie poddaje się tak łatwo i wspólnie z nowopoznanym Eddim wyruszają w podróż po Europie w poszukiwaniu najlepszych tancerzy. Ich celem jest stworzenie grupy, która...

 • Hardkor Disko

  "Hardkor Disko" to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala - "Defto." W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem,...