• Informacje na temat:

  telefon jessica

Artykuły na temat: telefon jessica
 • "Rolnik szuka żony 5": Jessica szczera do bólu! Koszmar, co przeszła!

  Jessica Memiec (24 l.) z Leszna to jedna z najbardziej charakterystycznych bohaterek "Rolnik szuka żony 5". Okazuje się, że dziewczyna ma za sobą trudne miłosne doświadczenia.

 • "Bliskość" Amandy Peet

  Amanda Peet wciela się w jedną z głównych ról w nowym serialu HBO zatytułowanym "Bliskość". Pomysłodawcami komediowej produkcji są Jay i Mark Duplassowie, którzy napisali scenariusz i wyreżyserowali wszystkie odcinki.

 • "Rolnik szuka żony 5": Jessica znalazła chłopaka? Wiele na to wskazuje!

  ...24-letnia Jessica z Leszna zdobyła ogromną sympatię widzów "Rolnik szuka żony 5". Nie udało jej się skraść serca rolnika Krzysztofa, ale wygląda na to, że po programie znalazła miłość. Jest nią niejaki Szymon.

 • Bruce Willis zagra J.R.?

  Twórcy kinowej wersji słynnego serial u "Dallas" mają bardzo śmiałe plany. Według najnowszych informacji Bruce Willis ( "Szklana pułapka" , "Armageddon" ) jest obecnie najpoważniejszym kandydatem do roli J.R. Ewinga, czarnego charakteru serii. Mówi się również o udziale w projekcie takich gwiazd, jak Colin Farrell ( "Raport mniejszości" , "Telefon" ) i Jessica Lange ( "Rob Roy" , "Tytus

 • Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek zaręczyli się!

  Arkadiusz Milik (25 l.) i Jessica Ziółek (24 l.) parą są już od lat, lecz teraz przyszedł czas na kolejny wielki krok w ich związku. Piłkarz i jego ukochana zaręczyli się! Piłkarz pochwalił się fotką z oświadczyn.

 • Jessica Chastain: Talent i wdzięk

  Jessica Chastain wyróżnia się nie tylko wdziękiem, ale i talentem. Jej niebanalna uroda i burza rudych włosów sprawiają, że jest jedną z najczęściej fotografowanych aktorek. Z kolei jej ekranowe kreacje są na najwyższym poziomie. A role dobiera starannie, dotąd wystąpiła w tak głośnych filmach, jak "Wróg numer jeden", "Służące" i "Drzewo życia".

 • Jessica Mercedes zerwała z chłopakiem?! O co poszło?

  Wygląda na to, że Jessica Mercedes (25 l.) znowu jest do wzięcia! Co się stało z jej związkiem ze starszym o kilka lat przystojniakiem?

 • Kłopoty Sary Jessiki Parker

  Dwóch funkcjonariuszy policji z Ohio jest podejrzewanych o włamanie do domu matki zastępczej wynajętej przez gwiazdorską parę Sarah Jessikę Parker i Matthew Brodericka, która ma aktorom urodzić bliźnięta. Mężczyźni mieli wynieść stamtąd m.in. zdjęcia, aby potem sprzedać je mediom.

 • Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall: Tragedia zaostrzyła konflikt

  ...w wielkim mieście" - Sarah Jessica Parker (52). "Nie potrzebuję twojej miłości i wsparcia w tym tragicznym czasie" - podsumowała Cattrall. O co chodzi? Niewyjaśniona śmierć Chrisa Kim Cattrall(...) kluczy, telefonu ani portfela. Aktorka, za pośrednictwem portali społecznościowych, prosiła o pomoc w poszukiwaniach. "Nigdy nie zostawiłby otwartego domu, swoich psów bez opieki" - pisała. Niestety...

 • Michael Keaton w Białym Domu

  Michael Keaton ( "Jackie Brown" , "Zwycięski gol" ) zgodził się zagrać prezydenta Stanów Zjednoczonych w przygotowywanym od dawna filmie "First Daughter". Jak już informowaliśmy, w główną bohaterkę obrazu, córkę najpotężniejszego człowieka na świecie, wciela się Katie Holmes ( "Porzucona" , "Telefon" ). Zdjęcia do tego projektu ruszyły na początku czerwca.

Wideo na temat: telefon jessica
 • Historia miłosna Jessiki Ziółek i Arkadiusza Milika. "Byłam niedostępna. Arek musiał trochę zawalczyć"

  - Po raz pierwszy spotkaliśmy się w sklepie odzieżowym. Byłam tam z mamą. Pewien chłopak cały czas mi się przyglądał. Po chwili podszedł i poprosił o numer telefonu lub jakikolwiek kontakt. Ja byłam "niedostępna" i powiedziałam, że go nie znam, więc numeru nie podam. Arek musiał o to trochę zawalczyć - powiedziała Jessica Ziółek, partnerka Arkadiusza Milika, reprezentanta Polski w piłce nożnej

 • Lourdes

  Zdobywca Grand Prix na ostatnim Warszawskim Festiwalu Filmowym i jeden z najlepszych europejskich filmów ostatniego roku! Lourdes to jedno z najpopularniejszych miejsc pielgrzymek katolików z całego świata. Film tej młodej reżyserki to próba przyjrzenia się fenomenowi sanktuarium, pełnego ludzi pragnących cudu. Wśród nich jest Christine, która tylko udaje pobożność, aby zabierano ją na kościelne wycieczki. Jak szczerze przyznaje, nie ma wielu okazji do podróżowania, będąc przykuta do wózka...

 • Szalona miłość

  "Szalona miłość" to "komedia romantyczna" swobodnie inspirowana samobójstwem poety Heinricha von Kleista w 1811 roku. Berlin, epoka romantyzmu. Młody poeta imieniem Heinrich marzy o pokonaniu nieuchronności śmierci poprzez miłość. Znudzony przyziemnością życia poszukuje towarzyszki, która popełniłaby z nim samobójstwo. Kiedy nie udaje mu się namówić kuzynki Marie – sceptycznie nastawionej wobec oryginalnej propozycji poety, Heinrich poznaje Henriettę, żonę znajomego przedsiębiorcy. Heinrich...