• Informacje na temat:

  telekamery 2009

Artykuły na temat: telekamery 2009
 • Telekamery Tele Tygodnia 2017: Poznajmy nominowanych

  Rozpoczyna się 20. jubileuszowa edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę?

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Nominacje do Telekamer 2014!

  Rozpoczynamy 17. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 10 kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 3 lutego 2014 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych. Zapraszamy do zabawy!

 • Robert Janowski o medialnym sukcesie: Nikogo nie gram, jestem sobą

  Robert Janowski, który od 18 lat niezmiennie prowadzi show "Jaka to melodia", uważa, że tak długą telewizyjną karierę zawdzięcza kilku cechom: zawsze jest sobą, nie traktuje uczestników swojego programu przedmiotowo, jest życzliwy i pomocny. Jego zdaniem na popularność trzeba długo i ciężko pracować.

 • Boscy walczą o 3 Telekamery "Tele Tygodnia"

  Telekamery "Tele Tygodnia" ma Małgorzata Kożuchowska, czyli serialowa mama Tomka, Kuby i Kacperka Boskich (Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski). "Dowiodła, że jednak jest życie aktorskie po(...) (zdobyła je w 2004 i 2005 roku za rolę Hanki Mostowiak). Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski, walczy w tym roku o drugą Telekamerę (pierwszą odebrał w 2009 roku za rolę Darka Jankowskiego z "39 i pół...

 • Barbara Kurdej-Szatan "Legalną blondynką"

  31 maja rozpocznie działalność nowy teatr w Krakowie - Variete, oferujący repertuar lekki, rozrywkowy. Na inaugurację przygotowano musical "Legally Blonde", w którym tytułową rolę odtworzą dwie młode aktorki - Barbara Kurdej-Szatan i Barbara Garstka.

 • Serialowe Telekamery - znamy zwycięzców!

  ..."Majka". 41 % głosów i Telekamerę 2011 dla najlepszego serialu codziennego zdobyły "Barwy szczęścia" . Dla "Barw szczęścia" to już trzecia Telekamera - produkcja triumfowała także w 2009 i 2010 roku...

 • Kto poprowadzi Telekamery?

  Rozdanie Złotych Telekamer "Tele Tygodnia" 2008 już 2 lutego. Kto poprowadzi w tym roku ceremonię?

 • Serialowe Telekamery 2011: Kto zwycięży?

  ...żołnierzy Armii Krajowej, których młodość przypadła na lata II wojny światowej. W grudniu zakończyła się trzecia seria tego widowiskowego serialu. Do nagród Telekamery Tele Tygodnia 2011(...) wychowanie". - Telekamery są dla mnie wyróżnieniem. Już sama nominacja, fakt, że pamiętaliście państwo o nas jest dla nas nagrodą i dzięki wam wiemy, że to, co robimy ma sens, nie trafia w próżnię i, że warto...

 • Telekamery 2014: Nominacje!

  Rozpoczynamy 17. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 10 kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 3 lutego 2014 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych. Zapraszamy do zabawy!

Zdjęcia na temat: telekamery 2009
Wideo na temat: telekamery 2009
 • Zdobywcy Telekamer 2009

  " (odpowiednio w kategoriach: serial komediowy i obyczajowy). Złote Telekamery trafiły do Roberta Janowskiego, Włodzimierza Szaranowicza i twórców serialu "Kryminalni".

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".

 • Klopsiki kontratakują

  Sequel popularnej animacji z 2009 roku. Akcja najnowszego filmu rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie zakończyła się w 2009 roku w przeboju Sony Pictures Animation "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" (Cloudy with a Chance of Meatballs). Geniusz Flinta Lockwooda zostaje w końcu doceniony przez jego idola Chestera V, który zaprasza młodego wynalazcę do dołączenia do zespołu Live Corp Company, gdzie najbłyskotliwsi konstruktorzy świata tworzą nowe technologie mające na celu polepszenie życia...