• Informacje na temat:

  telekamery wygrani

Artykuły na temat: telekamery wygrani
 • Telekamery 2018: Maja Ostaszewska i Mikołaj Roznerski laureatami

  Maja Ostaszewska i Mikołaj Roznerski otrzymali aktorskie Telekamery "Tele Tygodnia".

 • Telekamery 2015: Zwycięska i stremowana Sylwia Grzeszczak

  Sylwia Grzeszczak wygrała Telekamerę w kategorii muzyka, w pokonanym polu zostawiając Ewę Farną, Perfect, Margaret i LemON.

 • Telekamery Tele Tygodnia 2015: Kto dostał statuetkę, a kto strzelił gafę!

  ...szczęścia". W naszej galerii znajdziecie wszystkich nagrodzonych serialowców podczas wielkiego finału plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia 2015.    

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Telekamery 2014 - Gwiazdy "Na dobre i na złe" nie mają sobie równych!

  Kamilla Baar i Marek Bukowski, czyli Hana Goldberg i doktor Piotr Gawryło z "Na dobre i na złe", triumfowali podczas 17. Gali Telekamer "Tele Tygodnia". Kamilla i Marek - gwiazdy pierwszego polskiego serialu medycznego, który od dawna ma już na swoim koncie trzy Telekamery i Złotą Telekamerę - zdobyli tytuły Aktorki Roku i Aktora Roku.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Zaczęło się od reklamy

  Spontaniczna, uśmiechnięta i skromna. Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że Telekamera była dla niej wielkim zaskoczeniem. Swoją popularność aktorka wykorzystuje, aby wspierać akcje charytatywne.

 • "Klan" wygrał z "Leśniczówką" i znów będzie emitowany pięć razy w tygodniu!

  Eksperyment TVP1, by w piątkowe popołudnia zamiast premierowego odcinka "Klanu" pokazywać "Leśniczówkę", nie powiódł się... Zmiana spowodowała, że stacja straciła prawie milion widzów i spadła na trzecią (z pierwszej) pozycję w rynku telewizyjnym. Władze Jedynki zdecydowały, że od września saga rodu Lubiczów znów emitowana będzie pięć razy w tygodniu...

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Serialowe Telekamery - znamy zwycięzców!

  W Teatrze Polskim w Warszawie 7 lutego odbyła się gala wręczenia statuetek Telekamer Tele Tygodnia 2011. Przyznano nagrody m.in. dla najlepszego serialu codziennego, serialu cotygodniowego, aktora i aktorki. Jaki serial okazał się najlepszy? Jaki aktor i aktorka najbardziej lubiani?

 • Barbara Kurdej-Szatan: Nagrody trzymam w komodzie pod telewizorem

  Najbardziej cenię nagrody przyznawane przez publiczność - twierdzi Barbara Kurdej-Szatan. W 2015 roku została laureatką aż dwóch takich wyróżnień - otrzymała Telekamerę "Tele Tygodnia" oraz nagrodę Stylowy Debiut. Aktorka przyznaje, że bardzo dba o statuetki, choć ze względu na małą ilość miejsca w mieszkaniu nie jest w stanie dobrze ich wyeksponować.

Zdjęcia na temat: telekamery wygrani
Wideo na temat: telekamery wygrani
 • Wygrany

  Oliver (Paweł Szajda), młody amerykański pianista polskiego pochodzenia, nie wytrzymując presji matki i wyrachowanego agenta, po rozstaniu z żoną przyjeżdża do Polski, gdzie zrywa europejskie tournee. Traci wszystko: miłość, uznanie i świetnie zapowiadającą się karierę, ma przy tym do spłacenia olbrzymi dług. W hotelowym barze spotyka Franka (Janusz Gajos), byłego profesora matematyki, namiętnego gracza i znawcę wyścigów konnych. Dzięki niemu pianista poznaje Kornelię (Marta Żmuda...

 • Moskwa, Belgia

  41-letnia Matty, zdradzona mężatka z trójką dzieci, w wyniku stłuczki samochodowej poznaje kierowcę ciężarówki - 29-letniego Johnny'ego. Kłótnia kończy się zaproszeniem na drinka. Pomiędzy Matty i Johnnym zaczyna pojawiać się uczucie, co wywołuje zazdrość męża Matty. W międzyczasie na jaw wychodzi kryminalna przeszłość Johnny'ego. Matty jest zdruzgotana tą wiadomością i postanawia zapomnieć o Johnnym. Jednak on nie daję za wygraną...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

Dyskusje na temat: telekamery wygrani
 • Re: Laureaci Telekamer 2015...

  Serdeczne gratulacje dla wszystkich nominowanych oraz tych, którzy zdobyli Telekamery! :) Jednak jeśli chodzi o muzykę: bardzo szanuję i lubię panią Sylwię Grzeszczak, jednak myślę, że wygrana(...) platyną!

 • Re: Telekamery Tele Tygodnia 2015: Kto dostał statuetkę, a kto strzelił gafę!

  Barbara Kurdej Szatan i Jarosław Kuźnar to najwięksi wygrani tego plebiscytu! Pierwsza udowodniła że można grać tylko w kilku odcinkach i wygrać telekamerę, a drugi zyskując 44% pokazał, że liczba jego zwolenników jest chyba większa niż przeciwników- a ma ich łagodnie mówiąc trochę.